Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek arrol ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Müller Roland kérdése:

Mi a véleményetek arrol ha valaki 20-22 évesen házasodna? Családot alapítana!?

Figyelt kérdés
házasság család

2013. nov. 10. 20:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Felőlem tegyék.

Az meg nagy baromság, hogy sokan úgy gondolják 30 évesen tuti elfognak válni, ez nem attól függ. Házasodhat egy ember 27 évesen is és ott sincs megírva, hogy "mi tuti nem fogunk elválni" Egy házasság nem az években mérhető, hogy mennyire lesz jó vagy sem!

Én 23 évesen házasodtam és lám-lám még a férjemmel vagyok 10 év elteltével is és boldogok vagyunk!!


De annyit még hozzátennék, hogy a babával várjatok egy kicsit. Főleg addig amíg meg nem lesz a megfelelő anyagi hátteretek! Ne a szülőknek szüljetek gyereket!

2013. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ha 20-22 évesen keresel annyit, h egy családot eltarts,van hol laknotok, akkor miért ne?


Ha szülők nyakára mennétek lakni, oda vállalnátok a gyerekeket, úgy, hogy végül nekik kell eltartaniuk az egész bagázst, akkor inkább még ne.

Ideiglenesen oké a szülőknél lakni, kizsigerelni őket nem oké.


Sokan vannak, akik nagyon szívesen alapítanának családot huszonpár évesen, csak a legtöbben belátják, h azért az nem annyiból áll, hogy akkor holnaptól nem húzunk gumit.

2013. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"a mi szüleink korosztálya (55-60 körüliek) között senki nem volt általánosban, aki elvált volt."


Nálunk se igaz nem is 20 évesen házasodtak hanem 30. évesen.

2013. nov. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Sokan példálóznak a szüleikkel, és az idősebb korosztállyal. Azt azért vegyük figyelembe, hogy 10 éve is más világ volt, nemhogy 20-30 éve. A kérdező most huszonéves, a mai példákat vegyétek alapul.
2013. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A férjem 22 éves volt amikor összeházasodtunk, én 25. Dolgozunk, van hol laknunk, van mit ennünk. Nincs ezzel semmi gond. Annak aki tényleg érett rá. Gyerekünk sajnos nem lehet, ez már az esküvő után derült ki. de ez már más téma...és nincs hatással a kapcsolatunkra, és az érzéseinkre.


27/N

2013. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én anyám 21 évesen szülte az első gyerekét, ekkor értelemszerűen már férjnél volt. Most 49 éves, 3. férjével él. Mégis azt mondja, hogy huszonévesen kell házasodni, mert 30 fölött már csak a selejt pasik, vagy az elváltak maradnak.


Ez persze a mai korban már kicsit módosult, de mégis. Párom pont a minap mondta, mire 32 lesz, szeretné, ha megszületne az első gyerekünk. Most 29. Ha körülnézek a 30 fölötti haverokon, mindenki vagy házas, vagy tényleg selejt, ha más szempontból nem, hát azért, mert nem is akar házasodni, de hát így meg ki is esik a körből ugye...


Szóval én sem gondolom, hogy egy 30 éves nő olyan frankó szingli 30-35 éves pasikból válogathat. Ás akkor az elvált 2 gyerekkel, még lehet, hogy a legjobb parti. Most ne értsetek félre, alapvetően egy elvált ember nem selejt, de én elvált szülők gyerekeként nőttem fel, és ez az utolsó, amit a saját gyerekemnek akarok, vagy amihez felnőttként asszisztálni szeretnék...

2013. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

B+, utolsó, én házas vagyok, de hogy jössz te ahhoz, h leselejtezz valakit, aki 30 körül még nem házas?


Még ha igazad lenne...De nincs. Az összes barátunk-ismerősünk 30 fölött nősült meg és a menyasszonya is hasonló korú. Azért ekkor, mert ekkorra lett lakásuk, ahová költözhettek és vállalhattak családot. Nem mindenkinek opció a szülőknél lakni, főleg úgy, ha a szülők pl egy 2 szobás kis lakásban laknak és mondjuk a fiatalabb gyerek még otthon él. Akkor hová költözzön a lelkes, házasodni vágyó huszonéves pár? Albérletbe fognak és évekig gyűjtögetnek lakásra. Van, akiknek a szülők nem tudják állni az esküvőt. nálunk pl. erre is külön kellett félretenni. Szóval én 29 évesen mentem férjhez, a férjem 30 volt. Ja és ha a kapcsolatunkat nézem, már 222 évesen férjhez mehettem volna, mert tervben volt csak épp se lakás, se munkahely(még tanultam), se egy kis megtakarított pénz...


Mekkora selejtek vagyunk már, mi?

2013. nov. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Aki nem érzi magát selejtnek, annak nem kell magára venni valakinek az idióta megnyilvánulását, ennyi:)
2013. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!