Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 35 évesek vagyunk 16 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesek vagyunk 16 éve együtt 4 éve házasok! Most várjuk 2. gyermekünket! Nem tudom fel adná-e ezt egy kalandért?

Figyelt kérdés
munkahelyén van egy nő ,szerintem csinos de nem kirivoan,jóba lettek,beszélgetnek ,együtt kajálnak!mi külföldön élünk és a munkahelyén ő vagyis ez a nő beszél egyedül magyarul!multkor küldött férjemnek egy üzentet hogy "huuu széttornáztam magam,látod nem csak beszélek cselekedek is hogy elmentem tornára"!erre én nagyon mérges lettem és üzentem neki hogy nem hiszem hogy ez a férjemre tartozna stb.irta vissza hogy neharagudjak,nagyon birja a férjemet de ennyi és ő csak hülyéskedik,nem szeretne semmi családi perpatvar okozoja lenni !(mondtam magamba ezzel kicsit elkésett)és kérdezte hogy van a kisfiam mert hallotta beteg volt!na ezen megint bedühödtem!miköze ennek a nőnek a gyerekemhez!de aztán utánna gondolkodtam jobb ha ezekről a dolgokrol beszélnek mint ha arrol jajj de szép vagy stb.mit gondoltok?
2013. nov. 21. 09:06
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
férjem ma dolgozik vele együtt,de irta hogy nem esznek együtt mert a nő azt mondta sok a dolga,az az érzésem hogy a nő nem akar bele keveredni semmi félre érthető dologba!hát ezt jol elintéztem,most megint egyedül van a munkahelyén.boldog vagyok-e ,nem.
2013. nov. 21. 19:04
 32/37 A kérdező kommentje:
elmondtam férjemnek hogy beszéltünk.és hogy nemet mondott a meghivásra.erre ő:oké,rendben de miért kell megint ő rola beszélni
2013. nov. 21. 19:06
 33/37 anonim ***** válasza:

Na, ugye az se jó, ha beszélnek, meg se ha nem.

Rajtad igazodjon ki valaki... Remélem a férjednek sikerül!

2013. nov. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

A munkahelyi beszélgetésekbe belefér, hogy "beteg a gyrek" stb., de azon túl már az intim szférába való behatolásról van szó.


A nő többet akar a munkahelyi barátságnál.


EZ tuti biztos, mint ahogy a feleségek megérzései általában beletrafálnak a közepibe.

2013. nov. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Igazatok van, hozzuk össze őket, robbantsunk szét egy hazasságot! Kérdező, itt nem érdemes kérdezni, látod.
2013. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 annamari69 ***** válasza:
92%
Nem tudom, nekem is gyanús, nem tudom, hogy reagálnék, de biztos nem teszene. Amúgy a másik nőt sem értem, nincs másik szabad férfi abban a városban? Ha ott dolgozik, gondolom, beszéli a nyelvet valamilyen szinten, akkor meg igazán mással is tud beszélgetni, hogy tornázta szét magát.
2013. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a vége a sztorinak?
2021. aug. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!