Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyesen tettem, hogy megbocsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen tettem, hogy megbocsátottam Neki?

Figyelt kérdés

Barátom állítólag smárolt két csajjal. Mind a két csajt ismerem elég régóta. Az egyik azt mondta, hogy nem így volt. Nem igaz semmi. A másik azt mondta, hogy így történt és válallja is, hogy barátom elé áll és 6 szem közt megbeszéljük. (Lényeg, hogy a lánynak nagyon bejön barátom) Így is történt. Barátom tagadta, hogy bármi lett volna köztük. Minden ismerősünk azt mondta, hogy megcsalt, de mindenki teljesen más verziót mondott. Mindenki rólunk beszélt a városban. Nagyon szétakartak szedni minket csak nem tudjuk, hogy mért?! Úgy megkavartak. Végül barátommal megbeszéltük és kibékültünk. Hozzáteszem, hogy akik mondták ezeket a dolgokat, javarésze fiúk, és nagyon sok összeakar(t) velem jönni. Helyesen tettem, hogy megbocsátottam és vele maradtam? Mert szerintem igen, de kíváncsi vagyok más véleményére is. Volt már valakivel ilyen? Ha igen, hogy döntött(él)?


UI: Nem 100%, hogy megcsalt. Ezért bocsátottam meg Neki. Túl sok rosszakarónk van és nagyon sokszor próbáltak már egymás ellen uszítani.


Kort és nemet is írjatok :) Köszönöm :)


2010. júl. 23. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
kukavadász
2010. júl. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te ismered a barátodat,én nem biztos hogy megbocsátottam volna a helyedben.De talán mindenki megérdemel egy utolsó esélyt.
2010. júl. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem bocsájtottam volna meg neki, az biztos.. :S
2010. júl. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az idő majd eldönti,hogy jól döntöttél-e vagy sem.Meg tartani nehezebb mint meg szerezni valakit.34F
2010. júl. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hüje vagy nem kicsit nagyon:_):_)
2010. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hát az biztos hogy é nem tudtam volna megbocsátani neki!De hát tényleg te tudod hogy ilyen igazábol a fiu,de ha már adtál neki egy esélyt akkor probáljátok megujból,és hamégegyilyet csinál akkor hagyd ott
2010. júl. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!