Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit szóltok ehez a dologhoz...

Mit szóltok ehez a dologhoz ebben formában? /anyós /

Figyelt kérdés

Anyósoméknál bucsú lesz : Nagy vendégséget hívot kb 30-35 fő : kaja pia ,minden :

Evvel nem is lenne baj hiszen mi is megyünk ,mondtam a férjemnek ne menjünk üres kézzel : sütők valamit mi ezt ketten megbeszéltük . Neki nem mondtuk tudni kell ,hogy nem a szomszédban vannak 350km : Amin kiakadtam skpon,nem kért hanem parancsba adta nekem ,hogy mit süssek : szó szerint így hangzott : Jó akkor te ,rétest 4félét ,pogácsát ,hó labdát ,képviselő fánkot sütsz mindenböl 2 adagot : csak néztem ,hogy mi van kérjen meg és akkor oké : Hozzá teszem pénteken este kell indulnunk én még pénteken du 5 ig dolgozom : Ami nem gond mert max csütörtökön éjjel megoldanám : A férjem mondta ,hogy ez nagyon sok ,így hogy dolgozunk ,erre ti ügyesek vagytok megoldjátok : A férjem azt is megkérdezte ,hogy a húga mit süt :erre anyósom tudjátok ,csütörtökön még dolgozik ..Ere szegény férjem ,kiakadt ,mondta ,hogy jó akkor rendeljen anyósom a cukiból valamit és mi kifizetjük nem az nem jó házi süti kell nem szégyenkezik cukrász sütivel. Nem akartam ,hogy veszekedés legyen mondtam jó ,de nem ígérem ,hogy minden meglesz . Erre ,de ebböl nem maradhat el semmi :A férjem most olyan mérges ,hogy így utasitottak ,és nem kértek ,azt mondta ,hogy nem megyünk sehova ,de csak pénteken du mondja meg az anyának : Szóval mellém állt ,de attól félek ,hogy ebböl ha nem megyünk nagyobb balhé lesz : Nem szeretném ,ha férjem ilyen helyzetbe kerülne . Nem biztos ,hogy ő lenne a rossz inkább engem cseszegetnének ,hogy direkt nem mentünk el. Inkább sütök egész éjjel : És bucsú után kiosztom anyósom : Nem tudom mi lenne a jó megoldás :


2013. okt. 1. 09:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Ne te oszd ki anyóst, mert ráfizetsz. Ha a párod így gondolja, akkor legyen így, végül is ő a fia, majd ő helyre teszi. Ha nekem kiadta volna, hogy ezt és ezt süssek, jót röhögtem volna, mert nem tudok se rétest, se képviselő fánkot sütni.
2013. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Én is úgy gondolom, hogy a párodnak kell ezt elintéznie. Még az is jobb, ha nem mentek sehova, mintha te osztod ki.

Örülj neki, hogy a férjed melletted áll, nem hagyja, hogy így utasítsanak. Vagy ne vigyetek annyi mindent, (ha puffog, majd a férjed elmagyarázza neki a szitut), vagy tényleg maradjatok otthon. (utóbbi a rosszabb verzió). Süss annyit, amennyi nem túl nagy teher. Tudok házi rétest sütni, a mamám megtanított, mi is négyfélét szoktunk egyszerre. De az egy délelőttös meló. Arról nem is beszélve, hogy frissen jó.

2013. okt. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
29%

Vegyétek meg a sütiket, és vigyétek le. Képviselőfánkot nem vinnék, mert megromolhat az úton.

Egyébként én szívesen megsütném, mert szeretek sütni. Munka után jó lazítás, főleg ha párom jön haza később. De ez egyéni beállítottság kérdése.


Szerintem feltétlenül menjetek el. Mert különben felesleges sértődés + pletyka lesz ebből.

2013. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Én nem mennék el. Tanulja meg anyos hol a helye és mivel van távolság is, és főleg a férjed mondta hogy nem menjetek, ezért majd megoldja ő a vitás helyzetet.
2013. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Andizsuzsi ***** válasza:
89%

ma 09:32!


10 adag süteményt sütni munka után jó lazítás? Jöhetsz hozzám is.

2013. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

Ez tényleg nagyon gáz...

Én vennék rétest fagyasztva és megsütném, pogit pedig simán cukiból. Habos sütikkel nem bajlódnék, mert amúgy is megviselődnének a hosszú úton. :))

És igen, a férjed dolga kiosztani a kedves édesanyját, nem a tiéd. De melléd állt, szóval ezzel nincs is gond.

Vagy süss olyan sütit amilyet te szerettél volna, mintha ő nem is "kért" volna semmit tőletek.:)

2013. okt. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
Utolsónál a pont. Szeretek sütni, sokat is egyszerre pl. karácsonykor, de akkor arra szánom az időt. Nem hulla fáradtan kötelességből.
2013. okt. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
60%

6-os vagyok.

Az még nagyon érdekelne, hogy anyósod szerint hogy nézne ki szombatra az 10 adag süti, élükön a képviselőfánkkal, amit csütörtök éjszaka megsütsz pihenésképpen, majd utaznak 350km-t. Azzal biztos nem égne be a vendégek előtt.:)

2013. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%

Szia Andizsuzsi,

igen, de ez az én mániám. :) Úgymond a hobbim. Ellazít.

2013. okt. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerűen nemet kell mondanod. Márpedig akkor is elmarad és PONT.
2013. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!