Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok? Aki szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Aki szeretőt tart az elmondja a legjobb barátnak/barátnőnek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 20:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hisz az ilyen úgyis hamar kiderülde akkor meg főleg.
2013. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nem. Igaz az a mondás, hogy amit már 2 ember tud, az nem titok, vagy amit már többen, az bizony előbb-utóbb kiderül. Nem túl okos dolog ezt másnak elmondani.
2013. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
en mindeig elmondtam a legjobb baratomnak,mi 100%osan megbizunk egymasban,es meg eddig soha nem csalodtunk egymasban.
2013. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Én elmondtam a legjobb barátnőmnek.
2013. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint igen.Én két barátnőmről is tudtam,hogy szeretőt tartottak egy ideig.Egyik sem derült ki.
2013. nov. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
14%
én is elmondtam nem is egynek kettőnek,muszáj volt mert néha csak így lehetett megoldani a falazást
2013. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

ha lenne, elmondanám

főleg azért mert igazából mindenki tudja, hogy ez nagyon csúnya dolog, és jól esik valakinek elmondani, mert nyomasztó együtt élni ezzel

2013. nov. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%
Szerencsére ez általában, az esetek döntő többségében nyílt titok szokott lenni, tehát a kérdés is értelmetlen.
2013. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én elmondtam a legjobb barátnőmnek. De csak neki, a többi jó barátnőmnek nem, pedig bennük is megbízok 100%-ig, viszont ezt az egy barátnőmet szerettem volna, ha tudja. Jó volt neki elmondani, nem volt bennem olyan nagy feszültség utána, hogy csak én tudok valamiről. Nem csalódtam benne, sose derült ki a többiek számára se, hogy én egy időben kettős életet éltem. Azóta már mindkét kapcsolatnak vége, de a titok még mindig köztünk van.
2013. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérem elmondta, mikor megcsalta a pasiját. igaz, az nem szerető volt, csak egyszeri, de elmondta. Meg a legjobb barátnőjének is. Szerintem, ha jó barátok, akkor úgyse mondják el.
2013. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!