Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok? Aki szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Aki szeretőt tart az elmondja a legjobb barátnak/barátnőnek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 20:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Ritka az olyan barát, akiben tényleg oda-vissza működik a tökéletes bizalom. Nekem megadatott, immár 10 éve. Mi mindent elmondunk egymásnak.
2013. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a barátok hozzáállásától is függ.

Nekem szerintem nem mondaná el a barátnőm, mert tudja, hogy minden helyzetben maximálisan elítélem az ilyesmit, és mivel többnyire négyesben szoktunk programot csinálni a párjainkkal, nem várhatná el tőlem, hogy ilyen kérdésben falazzak, nekem ez nem fér bele, még akkor sem, ha a legjobb barátnőmről van szó. El nem árulnám, de nem jó pofiznék szegény párja előtt, akit nagyon megkedveltem az évek alatt.

2013. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Valaki elmondja mások meg megtartják maguknak.


Olyan is van, hogy a megcsalt fél körül már mindenki tudja csak ő nem mert senki nem mondja el mert nem akarnak beleszólni mások dolgába inkább hallgatnak.

2013. nov. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
én elmondanám de csak 1 embernek és akibe 100 % ba biznék meg tökéletes "alibi"
2013. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A barátnőm kapcsolatáról tudtam (közös kolléga volt a férfi), 7 évig voltak együtt, mindketten házasok, és soha nem derült ki.
2013. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

A férjem haverja, közölte velem , ha a férjem megcsalna engem, ő nem mondaná el nekem.


Én tudtam egyik régebbi barátnőmről, amikor megcsalta a pasiját, mert elmondta. Én is elmondtam mikor én csináltam ezt. Amúgy, már nem tartjuk a kapcsolatot.

2013. dec. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Én elmondanám a legjobb barátnőmnek. Kiben bízhatok ha benne nem? 16 éve támogat jóban-rosszban ahogy én is őt. Biztos vagyok benne hogy senkinek nem adná tovább.
2013. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
12 éve a bnőm. Több ezer km van köztünk évek óta. 3 éve nem lattam mégis ha vmi történik velem jó vagy rossz ő neki el kell mondanom. Ha embert ölnék akkor is őt hìvnám hogy segítsen elásni a kertben:) es ő jönne és én is bármit megtennék érte hiaba nem értenék egyet vele..ez a fajta baratsag keveseknek adatik meg ugy gondolom de iszonyat jó érzés hogy van vki akire mindig számíthatok..szoval a valaszom igen.
2013. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem! Kizárt dolog!


Csak egy olyan barátnő tud róla, aki hasonló helyzetben van :( így soha nem járna el a szája.


28N

2013. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Én elmondanám. Szerintem ha igaz barát akkor nincs mitől félni. Meg szerintem jó valakivel megosztani és beszéni róla.
2013. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!