Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok? Aki szeretőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Aki szeretőt tart az elmondja a legjobb barátnak/barátnőnek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 20:22
1 2 3
 21/26 freedii válasza:
Közelebbi adatok nélkül valakinek elmondja. Mindenki!!
2013. dec. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Én szeretője vagyok valakinek,mivel nem mondtam el senkinek es allitolag o sem igy nem derult ki.a problemakat meg egymassal megbeszelitek akkor nem adnak rossz vagy jo tanacsokat.Nem tud beleszolni senki.Igy nyugodtan lehettek boldogok. :)
2013. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A barátom a szeretőm. Ebből következik, hogy tud róla. A férjemet ruhelli így nincs esély hogy bekop.
2013. dec. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátságtól függ. Én ugyan nem szándékozom szeretőt tartani, de a legjobb barátnőmnek mindent elmesélek, ami a lelkemet nyomja, és igen, akkor is, ha rám vet az adott dolog rossz fényt, volt már erre példa. Ha a barátság tényleg ilyen lelki társ szintű, mint nálam, akkor feltételezem, igen.

Ha vkinek a saját jó híre fontosabb, mint a barátsága, vagy a legjobb barátnak sem mond el amúgy sem mindent, akkor nem.

2013. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
23-as! Szerintem nálad az nagyon nagy rizikó hogy amíg minden szép és jó nem beszél, de ha ki akarod rúgni ellened fordul. Szerintem ez igy veszélyes. Kérdező: elmondtam a legjobb gyerekkori baratnőmnek, de másnak nem.
2013. dec. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen, elmondja! Pláne, mert ő az alibije! Ő falaz neki.
2013. dec. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!