Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan mondogatják néhányan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan mondogatják néhányan, hogy "szegény férjed, jól leterheled és kihasználod"?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves lányunk, ovis.

Havi 1x mind a kettőnknek van egy szabadnapja: ilyenkor azt csinálunk, amit akarunk. A másik pedig elmegy a gyerekkel csavarogni vagy játszóházba vagy nagyszülőkhöz, ilyesmi.


Az, hogy ő ezt teszi, természetes. De hogy nekem is van egy ilyen napom, azon sokan ledöbbennek. Hogy mit csinál ő a gyerekkel, mit esznek aznap, hogy bírom nélkülük, biztos utálja ezt a férjem csak nem meri megmondani, mekkora papucs stb.


Nektek is ez a véleményetek erről a helyzetről?


2013. dec. 10. 18:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem,nem jogosan!Szimplán csak irigyek,és rosszindulatúak!
2013. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ezt a férjeddel kéne megbeszélni, hogy neki mi a véleménye erről. Valószínűleg azt mondaná, hogy imádja azt a napot és sz@rd le a többieket.
2013. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs ennyire rendszeresítve, de igen, néha én is itt hagyom őket, a hűtőt, mikrót, tűzhelyet ismerik, ha lusták elmennek valamelyik mamához enni, vagy rendelnek pizzát, vagy mit bánom én, éhen még egyszer sem haltak. És mindketten élvezik, miért ne érezhetné jól magát együtt apa és lánya egész nap.
2013. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
100%

szerintem egy apának ugyanúgy kell foglalkozni a gyerekkel mint az anyának!kettőtőké nem? nehogymá mindent te csinálj őmeg csak van!

és miaz hogy mit esznek aznap mért egy apa nem tud főzni vagy kiszolgállni a gyereket!

és az hopgy egy férj,apa segít az anyának az eggyátalán nem papucsság inkább pont hogy mennyire jó hogy olyan párod van aki segít mindenben és nem csak a tv. előtt űl és elvárja hogy kinyald a seggét!

szerintem amit csináltok az természetesnek kéne hogy legyen mindenkinél!

2013. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanez van nálunk is, az én fiam 9 hónapos, és 2 hónapja mindkettőnknek van 1-1 szabad estéje (max. 3-4 óra) nekünk nagyon bevált, ők is szorosabban kötődnek, én sem vagyok idegroncs, és imádjuk egymást, ja és miket is mindenki szid miatta. tojni bele, a ti dolgotok!
2013. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%

Ti csináljátok jól. Csak ma sok anyuka azt hiszi, ha nincs álladóan a gyerek mellett, akkor az tragédia. Azután meg panaszkodik, hogy mennyire kimerült stb.

A gyerek mindkettőtöké, és az anyának is kell egy kis magánélet. Nem szabadna a gyerek rabszolgájává válni.

2013. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól csinàljàtok, minden csalàdban így kellene. Sajnos sokan gondoljàk, hogy az apànak csak a "gyàrtàsban" kell rèszt venni, utàna minden az anya dolga.
2013. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne tölthetne az apa is kettesben a gyerekével egy napot?
2013. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%

Nem jogos! Biztos csak irigyek!

1 nap? Az semmi! Ezt senkinek sem lenne szabad sajnálnia tőled. Meg szerintem teljesen természetes, hogy az apuka is el tudja látni a gyereket és normálisan el tudják tölteni az időt.

2013. dec. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazuk, csak ők még olyan nevelést kaptak, ahol apauralom volt, és szinte semmi köze nem volt az apáknak gyerekneveléshez, és az anyáknak meg ez volt az egyetlen dolguk. Elég primitív kérdések ezek... mi az, hogy mit esznek? :D Egy férfi nem ismeri az ételeket, vagy mi? Akik beszólogatnak neked(nők?) gondolom a férjük röhögne, ha megkérnék őket egy mosogatásra :D Pedig a világ megváltozott, mióta a feleségek is ugyanannyit dolgoznak, és elismerésre méltó, ha a férj is hajlandó vele változni.
2013. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!