Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez megcsalas?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalas? Jogosan erzem magam megbantva?

Figyelt kérdés
Ferjem 35 szülinapjat ünnepeltük, jo sok pia is fogyott es ott volt egy közös ismerösünk csaj akinek tudom h bejön a ferjem. Valamikor felvetettem amikor 3asban beszelgettünk hogy ki kene probalnunk harmasban, es persze tök reszegen mindharman meg is egyeztünk h persze oke. Aztan nagyon berugtam es kidöltem, de masnap kiderült h ferjem lefeküdt ezzel a csajjal, de azt mondja h vegül is az en ötletem volt a 3-as csak kidöltem igy maradt a kettes felallas. Tudom h hülye voltam meg nagyon reszeg de most nagypn rosszul erzem magam...szerintem ez igy megcsalas. Kinek van igaza?

2013. dec. 13. 09:55
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
69%
ez megcsalás, abba egyeztél bele, hogy 3-asba csináljátok és nem csak ők
2013. dec. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
40%
Annak ellenére, hogy úgy gondolom, ha a férjed normális erkölcsi normákkal rendelkezne, a biztatásod ellenére sem kellett volna mással lefeküdnie, mégis jogtalan a megbántottságod. Te jelezted, hogy benne lennél a hármasban, kinyilatkoztattad, tehát vélelmezhette, hogy ez neked nem okoz problémát. Megcsalás, de te felhatalmaztad rá.
2013. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
azert megvarhatta volna amig jozanul ezt a kerdest megegyszer atfutjuk
2013. dec. 13. 10:06
 4/43 anonim ***** válasza:
40%

Mivel ő sem volt józan, így nem gondolkodott józanul :)

Szerintem is ez ilyen engedélyezett megcsalás.

2013. dec. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem megcsalás. De ne csodálkozz rajta, mindketten hülyék vagytok, úgyhogy megérdemlitek egymást.
2013. dec. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem megcsalás, és sajnos Te is hibás vagy hogy így alakult. Vagy hunyj szemet felette, és legközelebb ne vágd magad alatt a fát, vagy felvetheted, hogy akkor Te is lefeküdnél valakivel, hogy "kvittek" legyetek. Csak hogy ő is érezze kicsit a sztori másik oldalát.
2013. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
93%
Ebben a történetben mindenki megéri a pénzét. A másik csaj meg röhög a markában. Joggal.
2013. dec. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
79%

Megcsalás, de megérdemelted. Ha minden rendben lenne a kapcsolatban (tehát semmit se unnátok, nagy lenne a szerelem) SZERINTEM fel se merülhetne olyan, hogy hármas felállás. Neked részegen jött az ötlet, de biztos vagyok benne, hogy nem akkor fordult meg először a fejedben. Részegen is ugyanaz az ember, vagy csak őszintébb stb.


Nekem eleve a hármas felállás nem fér bele, de ha neked igen, és megengedted a férjednek, hogy mást megdgjon (persze csak ha te is ott vagy, hű ez így mennyivel jobb..) akkor viseld a következményét.

2013. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
89%
ebben a sztoriban senki nem tűnik érzelmileg intelligensnek és ragaszkodónak, innentől kezdve meg tök egy mindegy, hogy megcsalnak e vagy éppen részegek. ez így, mint kapcsolat csak p.csafüst.
2013. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
93%

:-DDD


Áhh, bocs, de ezen csak röhögni lehet.


Ez megcsalás, de ebben a mintakapcsolatban már nem számít.

2013. dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!