Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez megcsalas?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez megcsalas? Jogosan erzem magam megbantva?

Figyelt kérdés
Ferjem 35 szülinapjat ünnepeltük, jo sok pia is fogyott es ott volt egy közös ismerösünk csaj akinek tudom h bejön a ferjem. Valamikor felvetettem amikor 3asban beszelgettünk hogy ki kene probalnunk harmasban, es persze tök reszegen mindharman meg is egyeztünk h persze oke. Aztan nagyon berugtam es kidöltem, de masnap kiderült h ferjem lefeküdt ezzel a csajjal, de azt mondja h vegül is az en ötletem volt a 3-as csak kidöltem igy maradt a kettes felallas. Tudom h hülye voltam meg nagyon reszeg de most nagypn rosszul erzem magam...szerintem ez igy megcsalas. Kinek van igaza?

2013. dec. 13. 09:55
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
26%

Látod, látod?

Egy új 3-as ötlete és máris pihe-puha cirógató melegségben a lélek.:)


off: olyan vagy amilyen, nem rám tartozik de a nyitott tőled messze áll.

2013. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
48%

"ha ilyen alparian kellene fogalmazni akkor nem csak ö kur mast hanem en is."

Akkor te pasi vagy?

Miért nem ezzel kezdted! :-D

Majd legközelebb nem iszol annyit...:-D

2013. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
0%
nincs az a piamennyiség, hogy ebben benne legyek, neked már mindegy, beteg vagy.
2013. dec. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!