Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Voltatok olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok olyan helyzetben, hogy a házasságotokat nem feldúlta, hanem rendbe tette egy harmadik megjelenése?

Figyelt kérdés
Nálunk nem volt megcsalás, csak elhidegültünk, aztán észrevettem, hogy túlságosan sokat foglalkozik egy másik nővel. Kiborult a bili, és rájöttünk, a kapcsolatunk nem jól működik. Változtattunk, most jól vagyunk egymással.
2013. dec. 13. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen volt sajnos,és hála az égnek nemtortent megcsalas.Párom sokat dolgozott,nemvolt ideje rám.Ez ment már fél éve.Szinte olyanok voltunk mint idegenek egymáshoz.Erre a munkahelyemen megismerkedtem egy fickoval,aki két hétig irogatot nekem szebbnél szebb dolgokat.Kezdtem magam újra nőnek érezni magam,míg el nem kezdett szexuálisan beszélni velem.Ezt úgy értsd hogy csak szexrol beszélt.Nagyon örülök hogy nem randiztam vele,nem is találkoztam vele munkán kívül.De nagy volt a lelkiismeretfurdalasom a párom miatt.Mert míg ő dolgozott mint az állat addig én ezzel a szexmaniassal irkodtam.
2013. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen perverz levelezőtárs nekem is kijutott :D
2013. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Nálunk sem volt megcsalás, megtetszettem valakinek, aki nyomult és a férjem kiborult, féltékeny volt, de nem rendezett jelenetet. Rájött, hogy mennyire eltávolodtunk egymástól és rájött arra, hogy milyen rossz féltékenynek lenni. Ez sok éve volt, azóta boldogság, békesség :-)
2013. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez történt.3 éve már. Azóta úgy érezzük,mintha a a 2. házasságunkban élnénk,fényévekkel jobb lett,mint az első.23 év után történt a férjem részéről a megcsalás.

Ez az "új" 3 éve tart.

Annyi negatívum történt, hogy marha nehéz volt túljutnom rajta,és féltékenyebb is lettem azóta.Viszont mikor nem voltam féltékeny, eléggé el voltam már tőle távolodva...


Kérdező, nálatok is ez lehetett,mint nálunk, hogy rájöttünk, mit nem csináltunk jól eddig,és változtattunk.

Ha nem jön ez a megcsalás, már lehet,hogy elválunk.


Sokan biztos lepontoznak, hogy ilyen nincs,stb... de bizony van, lehet, hogy ritka, de létezik...:)

2013. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Je Veux ***** válasza:
88%

Nálunk ugyan nem házasságon belül történt, ettől még jót tett. Elhidegültünk, egyre többet beszélgetett egy másik nővel, aztán csók is elcsattant köztük, több nem történt hálisten, mert a párom végül megállt. Rám is felfigyelt egy férfi, szépeket mondott, teljesen levett a lábamról, de egy rossz megszólalása után rájöttem, hogy nekem nem egy másik ember hiányzik, hanem a törődés, a figyelem, a szép szavak.


Sokat beszélgettünk a párommal, kiveséztük a problémáinkat, mindketten meg akartuk ezt oldani és végül sikerült is.


Azóta jobbak vagyunk, mint valaha.

2013. dec. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem voltam ilyen helyzetben.

Csak annyit szeretnék írni, hogy ez tényleg nagyon jó, hogy Ti végül rájöttetek, hogy nem jól működik a kapcsolatotok és ahelyett, elhagytátok volna a másikat,rendbe tettétek a dolgokat. Szóval ez szerintem a mai világban nagyon ritka, sokan feladjákés hagyják, hogy a kapcsolatunk teljesen tönkre menjen. Továbbra is sok boldogságot kívánok!

2013. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem/velünk sem történt ilyen, de csatlakozni szeretnék az előttem szólóhoz. Jó hallani, hogy a mai világban vannak még párok, akik megoldják a problémákat, ahelyett, hogy rögtön beadnák a törülközőt. Sok boldogságot kívánok mindenkinek!
2013. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem jött be. Szakítás lett.
2013. dec. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Nalunk tavaly az egyik rokonom raugrott a felesegemre. A felesegem meg belement. Erotikus Chat, SMS-ek. Amint megtudtam, felajanlottam, hogy elkoltozzek-e?


Arra kert, hogy ne. Aztan parterapia es munka neki is.


A nagy valtozas annyi volt, hogy tobbet kimozdulunk wellness meg ilyenek. Gondolom neki jobb lett en meg ugyanugy le vagyok sajnalva... A kozvetlen baratok azt mondjak, hogy jot tett nekunk. De o ugyanugy nem lat ferfinek.


Es meg nem is tudtam megbocsajtani. O most azt hiszi, hogy minden rendben.


Es mar bocs Asszonykak de ettol az UJRA nonek erzem magam-tol meg hanynom kell. Sajna ti akkor erzitek magatokat nonek, ha egy ISMERETLEN pali udvarol. Ha ISMERT pali udvarol, azt eszre sem veszitek. Az meg abszolut nem szamit, hogy amikor szabadok voltatok, valamiert csak nyert a ferjetek a tobbi ferfival szemben. Ez valahogyan elfelejtodik. Pedig akkor ott volt a lehetoseg mast valasztani. Es mar elnezest, de a hazassagban lec is lejjebb kerul, mert lany korotokban eszre sem vettetek volna olyan tuskokat, akik most lehetoseget kapnak, hogy csapjak a szelet nektek.


Ugyhogy nalunk a felesegem reszerol jobb lett, az en reszemrol nem lett jobb... Keseredettebb lettem. Gondolom nem ezt akartad hallani. Sajnalom...

2013. dec. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 9#, a párterápián nem beszéltél az érzéseidről? Hogy téged mennyire bánt a dolog? Mert én elmondtam neki, ugyanakkor magamba néztem, rájöttem, milyen nagyon az én hibám is volt, hogy ide kerültünk. Lehet, hogy nem éreztem nőnek magam, de őt sem tiszteltem, hallgattam meg, figyeltem rá. Ő pedig rájött, hogy bennem is van még felfedezni való, én is változom, teljesen más emberek lettünk. Igaz, nagyon megszenvedtünk érte, 3 hónap párterápia után egyéni munka, 1 éve csináljuk. Bár azt hiszem, az önismereti munkát egyszerűen nem lehet abbahagyni...
2013. dec. 19. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!