Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez még belefér, egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér, egy normális házzaságba?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, harmincon túl közelebb a negyvenhez. Kiegyensulyozott házaságban élünk egy "bajom" van. A férjem pénteken általában munka után beül a kolégákkal eg sörözöbe és ilyen tájt jön haza. Hetente két hetente szoktak "lazitani". Én sokáig és sokat dolgozok meg amugy sem lenne kedvem pubbokba járni iszogatni.

Csak érdekelne, hogy ez normális dolog? A feleség otthon, a férj meg bulizik, nekem kicsit rosszul esik, de nem hisztizek.


2013. okt. 18. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 4 éve vagyunk házasok, szerintem igen, belefér, sőt, még visszafogottnak mondható. Te nem szeretnél valami hasonló módon lazítani? Ja, mondjuk nem pub-ban, hanem valami más programon. Nálunk pl a művelődési házakban tök jó programok vannak.
2013. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem belefér....

ha zavar, szervezz te is programot!

2013. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Ha veled semmilyen közös programot nem csinál szabadidejében akkor nem fér bele.

Ha néha kettesben is elmentek valahova akkor szerintem belefér.

2013. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Belefér. Ne légy áldozat, menj el te is, tarts csajos napot a barátnőiddel. Ettől mindketten feltöltődhettek.
2013. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Éreztem, hogy rendben van ez igy. De nekem mégis hiányzik. Akkor csendben maradok :)


Csinálunk sok közös programot is.

2013. okt. 18. 21:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy házasságba az fér bele, ami nem zavarja a másikat. Nincs etalon házasság, ahonnan koppintani kell, hogy mi fér bele meg mi nem. Ez mindenkinél más. Ha téged ez kiakaszt, akkor a Tiétekbe nem fér bele. Egy másikba pedig az is belefér, hogy a férj megkér egy havert hogy dugja a nejét, és ő nézi. Ennyire különbözőek vagyunk.
2013. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tutira mennék vele sörözni... Jól is esne hetente egyszer.
2013. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Belefér- mi is ezt csináljuk, hol ő megy, hol én, hol együtt. Fiatalok vagyunk, miért üljünk otthon együtt kéz a kézben? Majd 60 évesen, talán :)
2013. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Simán belefér. Engem sem zavar, hogy az asszony péntek este tűzzománcozik. Ilyenkor élvezem a csendet.


42/F

2013. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem belefér. Az én férjem régen hetente többször ment, volt, hogy 4szer is, azokból voltak veszekedések. Most én megyek többször, és könyörgök neki, hogy menjen legalább kéthetente a haverjaival lazítani.
2013. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!