Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mióta gyerekeink vannak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta gyerekeink vannak úgy érzem eltűntem mint nő a férjem szemében, más is érez így?

Figyelt kérdés
Most várom a harmadik fiúnkat, lehet emiatt vagyok zizi :D és csak a hormonok miatt vagyok érzékenyebb de úgy érzem csak házvezetőnő vagyok aki kiszolgál, ellátja a családot és ennyi. Nem visz a párom kettesben sehova. Csak itthon,ő is sokat dolgozik, munkahely, ház körüli munka, nem kocsmázik, haverozik ...semmi ilyesmi csak a kapcsolatunk már nem a régi. Persze természetes most már szülők vagyunk de túl sokat várnék, hogy néha mozduljunk ki ketten is? Nemsokára szülök így most nem lesz aktuális de eddig lehetett volna. Ti, hogy kezelitek ezt?
2013. dec. 21. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem beszélsz róla erről?

Természetesen nem vársz el sokat, normális lenne, hogy kettesben is szervezzetek programokat.

2013. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
*vele erről...
2013. dec. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mar beszeltem, mindig van kifogas meg legtobbszor ugy jon ki a dolog, hogy hisztizek :/

egyebkent jo a kapcsolatunk, tudom szeret, nagyok jo apuka is :) de ez a dolog neha fel idegesit....

2013. dec. 21. 14:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy csak összehoztátok a 3. gyereket is :-)


Egyébként nem vársz sokat. Nem tudom, hányadik hónapban vagy, de szerintem simán menjetek még el valamerre szülés előtt. A férfiak nehezen szervezik meg ezeket a dolgokat. Állítsd kész tények elé: drágám, szombaton jön a nagymama a gyerekekhez, mi pedig elmegyünk vacsorázni/moziba/biliárdozni bárhova.

2013. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
mi ugyan igy vagyunk elsonek idegesitet de most mar beletorodtem en arra jottem ra hogy egy bizonyos ido utan mar elmulik a szerelem es az egesz csak megszokas meg a gyerekek en is ugyerzem hogy csak takarito vagyok es meg most es neha felidegesit utana megint lehiggadok es ez igy megy mar vagy ot eve amugy 12 ev hazassag 2 gyerek
2013. dec. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4-esnél a pont! Mondjuk én a munkahelyénél várnám, a gyerekfelügyelet már előre le van szervezve és egy közeli kávézóba egy italra vagy csak sétálni a házak közt, ha van park akkor ott. Színház vagy bármi.
2013. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Egy kisfiunk van, hamar visszanyertem az alakomat is, szóval szerencsések vagyunk, a férjem még mindig ugyanúgy kíván és ugyanúgy tudunk (sőt, még jobban) szeretkezni, mint előtte. :-)
2013. dec. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Férfiként kezeled őt, nem csak apukaként?


Ha igen, akkor egyik hétvégén passzol le a kölköket, öltözz ki, és mondd neki, hogy most elmentek szépen valahova. :) Este meg szerelmeskedhetnétek egy hatalmasat. Utána csak eszébe jut, hogy ti férfi és nő vagytok, nem csak anyuka emg apuka. Ha ez se használ, akkor ülj le vele erről beszélni.

2013. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez esetben mi lenne, ha te szerveznél programot a kettőtöknek? Pl. ha a baba már fél-1 éves, akkor egy hétvégét már elvan a nagyszülőknél. Lefoglalhatsz egy wellness-hétvégét, és kikapcsolódhattok. Talán ha a férjed látja, hogy milyen jó kettesben lazítani egy kicsit, változik a hozzáállása.


Vagy ami még egyszerűbb, menjetek csak el vacsorázni vagy színházba, moziba egy estére. Ezt akár most is megtehetitek, várandósan :)

2013. dec. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nalunk a ferjem erzi ugyanazt,amit te.Sosincs kedvem menni sehova es minden megvaltozott kozottunk.

Igaz nekunk csak egy fiunk van,mindketten dolgozunk.A fiunk nagyon anyas igy a munka utan minden percemet lefoglalja.Nem bannam ha az apjaval is ellenne.o mar 3 eves.Estenkent csak arra vagyom,hogy a letekert bicikli utan furodjek es bedoljek az agyba.

Mi ezt ugy probaljuk ellensulyozni,hogy havonta 2 hetveget a gyerek a nagyszuleinel tolt(kertes haz,allatok,programok szoval imadja).En olyankor alszok vagy 12 orat es a maradek idoben csak a ferjeme vagyok.

Probaljatok ki mar ha van kire hagyni legalabb 1 napra a gyerekeket.

2013. dec. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!