Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 6 éve élek kapcsolatban, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve élek kapcsolatban, és egy másik Férfit kívánok! Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Közös gyerek, közös élet, mindenünk meg van...

A kapcsolatunk 1 éve nem a legjobb, probáljuk helyre hozni, de mindig ordítás a vége!

3 hónapja ismerem a másik férfit, semmi nem történt köztünk, addig nem akar semmit tenni míg én nem engedem...

Hogy felejtsem el? Mindennap gondolok rá, és nem sokon múlott a botlásom...

Tudom, hogy gusztustalan és undorító, de valaki segítsen! Akár privátban is!

Az segítsen aki tud! :(


2013. dec. 2. 10:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
A gyerek mennyi idos, mikor szultel?
2013. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Mitől nem a legjobb az 1 év? MI változott? Miért lesz ordítás a vége, olyan nagy sérelmeitek vannak?

Kértetek már segítséget szakembertől? Párterápia?


A szíved mélyén meg akarod menteni ezt a kapcsolatot? Érdemes? Az új pasi tényleg olyan jó, vagy csak "pótlék", azért figyeltél fel rá, mert nincsenek rendben a dolgaitok a pároddal?

2013. dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
A párod tud a másik férfi iránti vágyadról?
2013. dec. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatban vannak problemak, de ezt megoldani kell, nem pedig elrohanni, foleg nem egy harmadiknak a bokjait, udvarlasat elfogadni, mivel ez mar hatraltatni fog abban, hogy a gyermeked apjaval normalisan kommunikalj, mert a masikra gondolsz, testileg mar azt kivanod stb.
2013. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Először próbáld légy szíves kifejteni, hogy...

1/ A 6 éves kapcsolatodba MIÉRT menték bele?

2/ Miért szültél neki gyereket, fontos volt, hogy tőle legyen gyereked?

3/ És kifejthetnéd, hogy szerinted fontos-e a család, és fontos-e a szerelem, és a te értékrended szerint fontos-e, hogy a két dolog egyszerre létezzen egy kapcsolaton belül, avagy a családot inkább olyan hivatalos dolognak tartod, és emellett rendben vannak a mellékvágányok, hogy legyen szerelem is?


Ezeket fejtsd ki, hogy tudjuk tanácsot adni!

2013. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%

1: Ugy tünik ovatosak voltatok ezért nem házasságban hanem kapcsolatban éltek. Vszinüleg olyasmire gondoltatok, hogy hátha jön jobb. Neked most jött. Erre vártatok. Mi a gond?

2: Képzeld, a barátod ezalatt a 6 év alatt hány másik nöt kivánt meg? (Eredményét nem tudhatom.)

2013. dec. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszi, mindenkinek, hogy normálisak vagytok! Senkivel sem merem ezt megbeszélni...


A probléma, hogy Gyermekünk betöltötte a 3 éves kort, kezdtük az ovit meg volt a munkahelyem a hivatásomat imádom és egyszercsak benyögte, hogy nem akarja, hogy elmenjek mert fél, hogy pénz, szabadságot ad és lelépek, bepasizom... :/

Elöbb szépen igyekeztem megoldani elmondani, hogy csak nekünk lesz jobb és ha nem is nyúlunk a fizumhoz remek tartalék lenne vagy a Fiunknak spórolhatnánk stb...

Aztán munkakezdés elött 2 héttel benyögte, hogy babát akar... Én ezt gáncsolásként éreztem elmondtam és ebböl is ordítás lett.

A munkát visszamondtam, beleegyeztem a babába, terhes lettem a baba beteg lett volna 16 hetesen megszakították...

Műtét után 1 héttel már azt hallgattam, hogy baba... Nem fogta fel hogy nekem ez milyen nehez... Eltelt 4 hónap megint én engedtem, hogy a családi békénk helyre álljon engedélyezte a doki a probálkozást... 5. Hónapban ismét terhes lettem és megint műtét lett a vége :(

Úgy érzem bennem már minden meghalt iránta!

Rengeteg mindent ad, hogy befogja a számat és nyugton legyek, de már úgy érzem én csak jól funkcionálok háztartásbeliként...

Ha probálnék a kapcsolatunkról beszélni vagy rászólok, hogy megbántott, szabályosan én vagyok a hülye és nincs béke itthon míg én nem engedek...

Helyre akarom hozni, őszintén elmondtam, hogy sajnos van valaki aki érdekel de nem akarom, hogy az a Férfi érdekeljen és ne ő... Megköszönte, hogy elmondtam és annyi! Semmi változás! Elmehetek dolgozni festék boltba, vagy közértbe... De nem a hivatásomba mert ha kinti továbbképzés van akkor az csak szexről szólhat... Megnézi, hogy mikor hova megyek, ha barátnőzök háromnegyedóra után felhivat a Gyermekünkkel, hogy anya gyere haza... ;(


Egyik válaszolónak:

Házasságban én nem hiszek... Sajnos míg nem egy életre szól nem látom több értelmét, mint a párkapcsolatnak! Bemész bíróságra és néhány hónap után elválsz, mintha semmi se lett volna!

Én 26 Ő 29


Lehet én reagálom túl az egészet, mondjátok ha így van!!

A másik Férfi nem tudom miért vonz ennyire! Idegesit, ha keres, ha nem az főleg! Egyszerűen úgy érzem, hogy muszáj vele lennem és ha nem leszek míg élek bánni fogom! Nem tudom mi ez az érzés! Csak azt, hogy kell, hogy muszáj, annyira, mint pl levegőt vennem!

2013. dec. 2. 11:45
 8/25 A kérdező kommentje:
Azért neki szültem mert imádtam! Szerelmes voltam és úgy gondoltam Ő a legjobb ember a földön és remek apa lenne! Ez igy is van mert nagyon jó apa.. Csak időközben nem a legjobb társ lett belőle!
2013. dec. 2. 11:50
 9/25 A kérdező kommentje:
Azért neki szültem mert szerelmes voltam és mert úgy gondoltam remek apa lenne. Az utóbbi igaz is, csak időközben nem a legjobb társ lett belöle :/
2013. dec. 2. 11:52
 10/25 A kérdező kommentje:

Párterápiára nem jön, ordítás pl azért lesz, mert én igyekszem és próbálkozok kedveskedek aztan ezt nem fogadja, nem érti, nem látom, hogy ő akarná feladom. 2-3 napja egy ismerőssel beszéltem 1 órát és már kaptam is a savazást, hogy így akarom én helyre hozni? Ő itt van bent és megnézhetnénk egy filmet, de nekem ez nem volt fontos...

Aztán megkérdezem, hogy amikor én próbalkozok az miért van leszarva és ebböl jön a vita... Hogy én nem teszek semmit... Aztán felhozom példának hogy mit írtam, hányszor hívom és behisztizik hátat fordít...

Szó szerint oviban érzem magam

2013. dec. 2. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!