Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hatalmas félreértés! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas félreértés! Hogy magyarázzam meg neki?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy 3 napja kicsit összekaptunk a férjemmel, semmi lényeges, csak egy kis apró vita...beszélgettem a barátnőmmel, és mondta, hogy átjön (tegnapra), hogy dumáljunk róla kicsit. Közben tegnapelőtt este már kibékültünk a párommal, tegnap reggelre, el is volt felejtve, kis semmiség volt, mondom. Reggelinél tzegnap elkezdtünk hülyülni, csikiztem, csípkedtem, ilyenek, közben a kisfiunk reggelijét csináltam, és mondtam a férjemnek, hogy dobjon már egy narancsot.Hát dobta is, én meg levettem az arcommal....ment a nagy bocsánatkérés, jajgatás, de elnevettük az egészet, viszont mire Andi barátnőm átért délután, szép kis monoklim lett, és ő rögtön azt hitte, hogy a tegnapi vita hevében megvert a férjem, hiába mondtam, hogy dehogy is, soha nem bántana, nem hitt nekem, elment, és most fel akarja jelenteni a férjemet...annyira hülye helyzet...hogy hitessem el vele, hogy nem ver a férjem?
2014. jan. 4. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell semmit tenned, ha látja, hogy minden rendben, akkor nem lesz gond.

Ő nem jelentheti fel a férjed, mert nem ő a sértett, csak akkor lenne akármi, ha te jelentenéd fel.

Most ne magyarázkodj, mert az rosszabb...

2014. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én ezt még így sem hiszem el, bocsi. :D
2014. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. : Mit nem hiszel el?
2014. jan. 4. 14:22
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mas nem tehet feljelentest a nevedben.

Mondjuk hulye balesetek szoktak tortenni, en magamnak vertem be egy nagyot, szerencsere alig latszott. Egyszer meg a gyerekem esett olyan benan, hogy napokig ugy nezett ki a feje, mint akit okollel nevelnek.

2014. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam, de mondjuk az is bánt, hogy most azt gondolja, hogy a férjem valami asszonyverő, remélem, nem gondolta komolyan...
2014. jan. 4. 14:25
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

1. Nem tehet a nevedben feljelentést

2. Miért nevezed barátnőnek, aki "csakazértis" gondot akar okozni az életedben? (a feljelentésre gondolok itt)

2014. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy gondot AKAR -e okozni,. lehet, hogy tényleg azt hiszi, hogy megütött a férjem. Vagy szerinted csak kavarni akar közénk ezzel?
2014. jan. 4. 15:38
 8/10 Frigg ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, ki hogy van ezzel...

De ha ismerem a barátnőmet, és a férjét (akiknek gyerekük is van, szóval gondolom nem pár hónapja vannak együtt), és a barátnőm elmeséli nekem, hogy egy APRÓSÁGON vesztek össze a férjével, akkor egyrészt nem kérdőjelezem meg a barátnőm szavát (főleg ha SOHA nem fordult elő semmi testi sértés a felek között), másrészt nem önkényeskedek a nevében. Valamint eszem ágában sem lenne "bekavarni" kettejük közé..


23/N

2014. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%

Ha ez igaz, akkor a barátnőd nagyon primitív.

Válassz másikat.

2014. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a barátnőd nem is hogy kavarni akar, egyszerűen tojik rád magasról. Annyira el van telve saját fontosságával, hogy nem érdekli, miért, csak intézkedhessen, és elmondhassa, ő mi mindent tett.

Ha valaki semmibe veszi, kétségbe vonja, amit mondok neki, azt én nem nevezem barátnak. Pláne, hogy még bajt is akar okozni a férjemnek?!

Inkább azt kellene tisztáznod a nővel, hogy a te életed nem az ő játszótere.


(6-os voltam)

2014. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!