Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan magyarázzam meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam meg, hogy én nem csináltam semmit?

Figyelt kérdés

A feleségem nekiállt kitakarítani a kocsimat és egyszer hallom, hogy kiabál. Nem tudtam mi baja van ezért oda mentem és a kesztyűtartó mélyén volt pár csomag óvszer. Néztem nagyokat én is mert fogalmam sem volt, hogy hogy kerülhetett oda, aztán beugrott, hogy még nyáron kölcsön adtam a kocsimat egy haveromnak és valszeg akkor kerülhetett bele és elfelejtette. Ezt a nejem nem tudja mert akkor volt a tesójánál külföldön de hiába is mondom neki. Gonsoltam rá, hogy beszélek a haverommal, hogy mondja el csak az a hiba ezzel, hogy összekaptunk és ahogy ismerem megtenné, hogy sokkal rosszabbul jöjjek ki ebből az egészből. Milyen ötleteitek vannak?

29/F


2013. szept. 17. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ebből már jól nem jössz ki. Én sem hinnék neked!
2013. szept. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De mért, ha amúgy nem mutatom jelét megcsalásnak?
2013. szept. 17. 17:10
 3/11 Frigg ***** válasza:

Kellemetlen helyzet, az tény. Én is azt tanácsolnám, hogy beszéljetek hárman, együtt a haveroddal. Viszont ha ennyire nem jó a bizalmi kapcsolat köztetek, lehet azt feltételezné, hogy te kérted meg a haverod, hogy falazzon neked. De úgy gondolom, egy próbát megérne, ha még nem volt ilyen gond köztetek.


23/N

2013. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy....

Ha ma történt, akkor ő hívja fel a barátodat vagy te kihangosítva, így biztos lehet benne hogy még nem egyeztettetek.


Ha napokkal ezelőtt történt, akkor nincs ötletem. Mond el neki még párszor hogy nem tettél semmit, hogy gondoljon bele hogy vagy dolgozol vagy otthon vagy stb.

2013. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez tegnap délután történt de végül is azóta nem voltam sehol. Szerintem is ő lenne a legjobb megoldás csak félek, hogy a balhé miatt csak rontana a helyzeten.
2013. szept. 17. 17:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Elég kellemetlen helyzet... biztosan én is gyanakodnék, mert mi más kelthetné fel a gyanakvást, mint egy ilyen szitu. Szóval ezt értsd meg. Mindenképpen próbáld megnyugtatni, mondd el még párszor, hogy ez nem a tiéd, te soha nem csalnád őt meg (már ha ez így van), előbb hagynád őt el ha már nem szereted vagy nem elégít ki téged, stbstb.. És esetleg még azt is bekamuzhatod, hogy ha vennél óvszert sem olyan márkát (itt találj ki valami indokot rá). A lényeg, hogy eloszlasd a kétségeit.
2013. szept. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is kiakadnék, az biztos. Nem hinnék neked... ez a kölcsön adtam a kocsit meg túl átlátszó, még akkor is, ha igaz. Engem talán csak olyan győzne meg, ha a párom azt mondaná, hogy "szerinted, ha meg akarnálak csalni, akkor annyira hülye lennék, hogy a kesztyűtartóba dugnám az óvszert, ahol bármikor megtalálhatod? gondolkodj!" :))
2013. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lett volna azt mondani, hogy "Aranyom, ezt nekünk vettem."
2013. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de durva....én azért elhinném a férjemnek a dolgokat...pláne ha tudom és látom, érzem, hogy nem cal meg....bizom benne...érdekes...én ismerem a férjem annyira, hogy tudjam, hogy esetleg hazudik e vagy sem...
2013. szept. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nőként voltam hasonló szituban,elhittem a magyarázkodást,mert szerettem és ami a legfontosabb:El akartam hinni!

De a tűzbe merném tenni a kezem érte bizalom(ebből a szempontból) sajnos örökre eltörött.

2013. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!