Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van olyan nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan nő aki papucs férjet szeretne?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 21:39
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%

Van. Egyik ismerősöm pont ilyen.

Az anyjára ütött, mert ő is papucs férjet választott magának. Mondjuk ha nem lenne papucs, akkor már nem lennének együtt...

2014. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
parancsolgat is a férjének?
2014. jan. 6. 21:43
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
A hatalommániás, másokat irányítani imádó, ellentmondást nem tűrő nők biztosan.
2014. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
24%
A legtöbb nő ilyen. Ha a férj nem azt teszi, amit ő akar, akkor megsértődik.
2014. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%

Nem az, hogy szeretnék, és nem vagyok hatalommániás, sőt.


Apám verekedős, agresszív sz@r volt, ezért gondolkoztam már azon, hogy "papucs" férjem legyen, de pont azért, mert én sem vagyok parancsolgatós, ő se legyen az, csak mert férfi. Szerintem ez mondjuk nem papucsság. Szóval félek, hogy anyám sorsára jutok, ha valami alfamacsóterroristával jövök össze.

2014. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
40%

Van, de kevés olyan van, nagyon kevés.

Viszont annál több olyan nő van, akihez papucsférj ILLIK!!! Csak ők nem tudják ezt maguktól, mert nem ismerik magukat annyira.

Például az elvált nők egy igen nagy része ilyen... Nem hiába elvált. Ha papucshoz mentek volna, nem lennének elváltak...


Úgyhogy ha te egy papucspasi vagy, akkor nézelődj az elvált nők között, de komolyan!!!

2014. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem van. Van egy barátnőm, akihez más milyet nem tudok elképzelni.
2014. jan. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
42%

Van, például a húgom ilyen. Amikor elhagyta az exe, pont azért hagyta el, mert nem bírta már, hogy úgy kezeli, mint egy gyereket. Hát most okosabb lett, összeszedett egy kis teszetosza srácot.

Nekem fura, mindig is az alfahím típusú férfiakra buktam, számomra az összes férfiasságát elveszítené az, akinek ha nem szólok, simán nem jut eszébe télen felhúzni egy zoknit. De hát nem vagyunk egyformák, ha ő így boldog, szíve joga.

2014. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ konkrétan mi tartozik a papucs férj kategóriába.

Nekem édesapám mindig olyan volt, hogy nagyon könnyebb felmérgesedett és akkor ordított. Természetesen kezet sosem emelt fel ránk, de sok értelmetlen szidást és ordítást kellett elviselnem. Édesanyámtól sem áll messze, hogy könnyen elkezd veszekedni és kiabálni.

Férjemnek egy olyan férfit választottam, aki ennek a szöges ellentéte. Meg sosem hallottam, hogy felemelte volna a hangját, kiabált volna bárkivel. Ha megbántom, mert mérges vagyok, akkor inkább elkezd sírni minthogy valami rosszal visszavágjon. Ezért inkább ilyenkor átölelem és 10 percen belül ki is békülünk. Amióta vele élek, én is sokkal nyugodtabb természetű lettem.

Persze természetéhez hozzátartozik egy bizonyos fokú önállótlanság, de én így szeretem.

2014. jan. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
28%
Aki ilyet pasit választ annak duplán kell viselnie minden feleltséget ha ez neki jó ő tudja.
2014. jan. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!