Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van olyan nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan nő aki papucs férjet szeretne?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 21:39
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
56%

"Egy nőnek szüksége van egy domináns, határozott, önálló pasira, aki irányítja is, ha szükséges."


Nevezd meg ezt az "egy nőt", mert én is "egy nő" vagyok, és nekem nincs erre szükségem. Neked ez kell, teljesen oké, de ne hidd azt, hogy mindenkit ismersz.

2014. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
igen, zsák a foltját
2014. jan. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
attól nem lesz papucs egy férfi, ha nem ugráltatja a barátnőjét és nem erőltet rá dolgokat
2014. jan. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
70%

Én domináns vagyok, nem is tudom másként elképzelni a kapcsolataimat.

Azonban a papucs nem egyenlő az alárendelt férfival.

A papucs férfiakat hamar megunja minden nő. Aki viszont nem papucs, de hajlandó alárendelődni a nőnek az mindig izgalmas tud maradni.


Általánosítva:

Minden nő papucsá akarja tenni a párját, ha papucs lesz megunja és azért dobja, ha nem akkor veszekednek és azért dobja.

2014. jan. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Én papucs vagyok (légpárnás)
2014. jan. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már.

Mindenki elvan, hogy neki nem kell papucs.

A lényeg a mérték.Kinek nem tetszik az, ha a férjednek/társadnak megmondhatsz dolgokat amit megtegyen, ami reciprók működik, ő is megmondhatja, hogy éppen mit főzzél azanp stbstb.

De, ugyanakkor kinek nem tetszik, ha érzi a mellete lévőn, hogy egy kiteljesedett férfi(ami nyílván a papucs ellenéte).

Szóval szerintem kicsit ebből , kicsit abból alapon így a legnormálisabb.

Nekem ilyen párom van.Igazán szeretem

2014. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Tegnap az egyik pesti templomban találkoztam a Kovács-házaspárral, kiket régtől fogva ismerek. ők az élő bizonyítékai, hogy nem csak született felforgatók és forradalmárok vannak, de ízig-vérig alattvalók is; kisemberek, akik vallásos tisztelettel tekintenek feletteseikre, az államra – mindarra, ami hatalmat hordoz, ami hivatalos. Áhítattal töltenek ki űrlapokat, ünnepélyesen rónak le illetékeket, s naptáraik tele vannak főnökeik bekarikázott névnapjaival. Nem tartoznak törvényszerűen a gerinctelen és talpnyaló csúszó-mászók közé: magatartásuk indítéka leginkább a hatalom közelében tapasztalható biztonságérzet, ám képzelőerő híján többnyire ki sem használják az így megszerezhető előnyöket.


Kovácsék a sekrestyében álldogáltak, és a plébánosra vártak, aki éppen mással beszélgetett, s egyszer csak elejtette a cigarettáját. Kovácsné oldalba bökte férjét, és a padlóra mutatott. A plébános úgy huszonnyolc éves lehet, Kovács bácsi hetvenhárom volt idén. Amikor a pap meglepetten átvette, láttam a szemén, hogy hálás a cölibátusért.


Kovács bácsi papucsférj. Sértően komiszkodó, de rejtett irigységet sejtető szó ez. Mintha csak valakit azért gúnyolnánk, mert meleg, de túl szoros télikabátot visel. Igaz, az effajta kabátokban nehéz levegőt venni, felhorzsolják a vállat, és viselőjét nem ritkán ellepi a verejték, ám hűségesen-önzően testéhez tapadva megvédik a vihartól, a széltől és a fagy fogától.


Legtöbbször a féltés és a kisgyermekeknek kijáró óvatos gondoskodás rejlik a házsártos feleségek viselkedése mögött: a fiókáitól megfosztott fészek hulló tollú anyamadarának örökös rikácsolása ez, s még mások kénytelenek a maguk építette szögesdrót mögé húzódni, e megkopott hímecskéket egy látszólag tövises élősövény védi.


Viccek, tréfák, anekdoták célpontjaiként élnek a papucsférjek, szemlesütve, türelmesen. Mert végül mégis csak ők azok, akikért, ha meghalnak, évekig viselik majd a gyászruhát. ők hagynak tátongó űrt maguk után, ha elmennek. S az egykoron zsörtölődő feleségek tartják majd rendben sírjukat a haláluk napjáig, nem a kacarászó vígözvegyek.


Igen, így élnek és halnak ők, az erély és a tekintély lenézett szegénylegényei. A hagyomány szerint a kibírhatatlan Xantippe is kiitta a méregpoharat férje, Szokratész halála után. A cinikusok szerint azért, mert már nem lett volna kivel veszekednie. Ám én hiszek benne, hogy csak azért, mert már nem volt kire vigyáznia."


Varnus Xavér

2014. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
37%
Minden nő papucs férjet szeretne és minden férfi papucs valamilyen szinten. Nagyon ritka az olyan kapcsolat, amikor mindenben egyet értenek. Sőt, szerintem nincs is ilyen. Ha pedig nem értenek egyet, akkor valakinek engednie kell. Ez általában a férfi. PL ha alkoholról van szó én is papucs vagyok, mert a párom nem szereti. Ha komoly dolgokról kell dönteni, akkor általában én teszem fel az I re a pontot, igaz érvekkel hogy ne érezze magát kellemetlenül egyikünk sem. Végül-is a kompromisszum a legjobb alapja a kapcsolatnak ez pedig valamilyen szinten papucsság. :)
2014. febr. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
ez a kérdés kb ilyen szinten van, hogy: Szerintetek van olyan nő aki göndörhajat szeretne?
2014. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők nagy része nem papucsra vágyik.

Olyan párra vágyik aki férfi, de mégis képes irányítani, uralni.

Jó érzés egy erős határozott férfit uralni :)

2014. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!