Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van olyan nő aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan nő aki papucs férjet szeretne?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 21:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
79%

Papucsférj az, aki teljesen alárendeli magát a feleségének. Mindent úgy csinál, ahogy az a feleségének tetszik, még akkor is, ha neki nem és ő máshogy csinálná. De nem teszi szóvá, hogy másképp csinálná. Még ha látja, hogy a feleségénél jobb megoldást tud, akkor is simán megteszi, amit a felesége akar. És sohasem veszekszik vele. Mint a pincsi kutya úgy lesi minden kívánságát az asszonyságnak.


A papucsférjség nem keverendő össze sem a lustasággal, sem az anyámasszonykatonájasággal. Tehát amit itt fentebb írt valaki, hogy ha a nő nem szól a pasinak, akkor még elfelejti télen felvenni a zoknit... na ez NEM papucsférjség, hanem csak nem nőtt még be a feje lágya, anyukát igényel. Emellett lehet még ráadásul papucsférj is, az hatványozottan irritáló alak. :)

2014. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
58%

Bármilyen csúnyának fogjátok tartani, de én igen. Papucs férjet szeretnék. Illetve ez így nem igaz. Nem szeretnék férjhez menni, de a kapcsolataimban én vagyok az irányító fél.

Biztos tehetnék azért, hogy társ legyek, de nekem így jó egyelőre.


Kicsit úgy érzem a kérdés alapján, hogy igen válasz esetén a miértre is kíváncsi vagy.

A magam nevében tudok válaszolni rá.

Nem vagyok alkalmazkodó, ha nem muszáj. Az élet annyi területén, munka, hivatalok, stb...nem tehetem meg, hogy nem nyelem le, ami esetleg nem tetszik, így nekem az a kapcsolataimon jön ki.

Nekem könnyebb olyan férfival, aki azt "szereti" amit én, akinek az a jó program, amit én kitalálok, akinek az a terv jó a jövőre nézve, amiben én helyet csináltam neki.

Nem éreztem még olyat, hogy valaki kedvéért engedjek abból, ami a fejemből kipattant. Ez persze nem azt jelenti, hogy néha nem látom be, hogy nem volt egy nyerő dolog.

De akkor sem. Nem ülök végig unalmas programot, pl focimeccs, csak mert a párom arra kérne. Nem változtatok semmilyen szokásomon, és nem engedek semmiből, csak azért, hogy a másiknak a kedvében járjak.

Hogy ez jó vagy sem?

Természetesen volt már olyan férfi, aki vonzott volna, de mellette nem lehettem volna ilyen, így nem is lett belőle semmi.

Veszítettem is már el férfit emiatt.

De összességében meg mégis csak jó nekem.

Én nem bánom, hogy önző vagyok. Ha velem akar lenni, akkor ezt vállalja velem. Ha nem vállalja, akkor mindkettőnknek lesz más.

Lepontozhattok, nem bánom, de ettől még én ilyen vagyok.

És ez nekem jó.

2014. jan. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 PureGame ***** válasza:
42%
Igen, van olyan. Arra kell figyelni, hogy vannak olyan nők, akik ezt úgymond "titokban tartják", vagy alattomosan próbálják a másikat befolyásolni olyan irányba, ami nekik vagy csak nekik jó. Többre értékelem azt a személyt, aki már az elején nyílt lapokkal játszik.
2014. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
55%
Igen, itt vagyok. Nálam is pontosan úgy van ahogy az egyik válaszoló írta. Bőven elég a hétköznapokban a munkahelyen másokhoz alkalmazkodnom. Közszférában dolgozom, ott betartom a szabályokat, alkalmazkodom a többi emberhez. De mivel nem szeretem a konfrontálódást, ezért nekem olyan kapcsolatra van szükségem, ahol a férjem azt akarja amit én is akarok. Nem akarok úgy élni, hogy az életem minden területén kompromisszumokat kössek.
2014. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen nők. Én pont demokratikus vagyok és szeretek lelki barát is lenni a párommal. Hosszú távon mindenképpen ebben hiszek.
2014. jan. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

Nekem csak egy kapcsolatom volt, ahol papucs volt a fiú, nagyon.


Egy idő után már arra játszottam, hogy van e olyan amire nemet mond. Nem volt... Azaz lehet lett volna, de azt már nem vártam meg.


Én mondjuk eléggé erős személyiség vagyok és a férjem is az. Sokat vitatkozunk, kb. fél perc után már fogalmunk sincs, hogy min. Viszont imádjuk egymást és így érzem telejsnek az életemet.

2014. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
34%

Eddigi tapasztalataim szerint a legtöbb nő ismerősöm papucs férjre vágyott, sokszor hallani, hogy mosolyogva álmodoznak arról, hogy a férj csináljon meg helyette mindent, szolgálja ki őt, lesse a kívánságát.... Aztán amikor megkapják, a legtöbben rájönnek, hogy az ilyen férfi iránt, bár baromi kényelmes vele élni, hamar kialszik a tűz. Unalmas lesz hamar. Egy nőnek szüksége van egy domináns, határozott, önálló pasira, aki irányítja is, ha szükséges. Aki mellet lehet nőnek lenni. Fontos, hogy egy nő felnézhessen a pasira.

Persze nem arra gondolok, hogy egy vadállatot kell választani, hanem olyat, aki FÉRFI, alfa hím, aki tud gyengéd is lenni és vannak érzelmei.

Legyen meg mindenkinek a saját szerepe, alárendeltség nélkül. A papucs férj alárendelt. Ha az egyik fél alárendelt, az nem egészséges párkapcsolat.

2014. jan. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki mit tart papucsnak...ha az a papucs, aki ugrik a felesége szavára, vagy maga elé helyezi a párja akaratát, akkor az én férjem papucs, és én magam is az vagyok.
2014. jan. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
75%
Egy dominánsabb párhoz egy kevésbé domináns illik (kivéve, ha szeretik, hogy időnként röpködnek a tányérok). Van, hogy a férfi domináns és a nő nem az, meg van, hogy a nő domináns és a férfi nem az, az meg már a társadalom hibája, hogy előbbit normálisnak tartják, utóbbiban meg papucsnak gúnyolják a férfit és házisárkánynak a nőt. Én dominánsabb típusú nő vagyok, hányok a pasik "rám fel kell nézni" hisztijétől, így egy nem túl domináns férfival jövök ki jól :)
2014. jan. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Igen, van...


De én nem tudom mi a jó abban.

Igaz,mhogy én sem kedvelem, ha nem az van amit én akarok, de meg rosszabb ha minden feltétel nélkül az van amit én akarok..

:P

Sőt amikro nem az van amit én akarok, akkor utána jobban értékelem, ha az én akaratom érvényesül..

2014. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!