Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon féltékeny a férjem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny a férjem. Tegnap eléggé összevesztünk, lejjebb leírom, miért, kíváncsi lennék a véleményetekre. Szerinte ugyanis én hülyének nézem őt és ocsmány dolog amit művelek. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

A helyzet: edző vagyok, de évek óta nem dolgozom a szakmámban, mert itthon vagyok immáron a harmadik babánkkal gyeden. Itt a gyk-n szoktam kérdésekre válszolni, így találtak meg néhányan - köztük egy srác is, megjegyzem, nős, családos ember - és írt nekem privátban, hogy szívesen venne mentorának időnként, mert abból, amit a válaszaimból lát, úgy érzi, szakmailag abszolút kompetens vagyok. Megadtam a fészbuk-elérhetőségemet és időnként chaten beszélünk, kizárólag szakmáról, illetve a föltett képeink alapján már megdicsérte a gyerekeimet és én is az övéit. Szó volt arról, hogy a nyáron esetleg lejön hozzánk edzőtáborba, ha úgy alakul és szervezünk (a tesómmal dolgozom együtt így a gyerekek mellett időnként). Aztán átküldött néhány fotót néhány lóról (lovasedző vagyok) hogy véleményezzem, mert vásárolni szeretne saját részre. Én mindig kielemeztem fotó alapján a lovat, elmondtam a véleményemet. Tegnap megkérdezte, ha kifizeti az útiköltségemet és természetesen az óradíjamat, elmennék-e egy helyre, megnézni egy pacit mert megbízik a véleményemben. Mondtam a férjemnek, hogy lenne egy ló amit megnéznék valakinek, mit szólna, ha jövő hét végén eljönne velem, megpróbálom a gyerekeket anyukámra bízni, kicsit messze van a hely ahová menni kellene, de legalább kettesben autózunk és beszélgetünk egy jót közben. Azt is mondtam, hogy nem tudom, milyen a srác, akinek a lovat néznénk, hiszen csak abból a néhány beszélgetésből tudok ítélni, amit a chaten lótémában folytattunk, de ha szimpi lenne neki is, tök jó lenne, esetleg megismerhetnénk a csaláját, nagyjából egyidős gyerekeink vannak, ahogy elnézem, hasonló értékrend alapján élnek mint mi, akár még baráti család is lehetne belőlük. Ez azért érdekes, mert nagyon szeretnék olyan családokkal ismerkedni, ahol a férjem is megtalálja a hangot velük, a már meglévő barátnőim férjeit ugyanis nem csípi, így a barátkozás eléggé nehéz. Erre iszonyatosan kiakadt, hogy mit képzelek, csak a hülye nem látja, hogy rá vagyok izgulva a pasira (akit még soha nem is láttam) és vajon mit szólnék én, ha ő is chaten ismerkedne és azt akarná beadni nekem, hogy azért találkozik egy nővel, mert mondjuk befektetési tanácsokat ad neki.

Soha életemben nem csaltam meg a férjemet, föl sem merült bennem, minden barátságot leépítettem, ami más srácokhoz kötött (régi zenésztársak, lovastársak stb.) mert mindig féltékeny volt és én nem akartam a feszkót. Most azért örültem ennek a srácnak, mert kicsit hiányzik a munkám néha (nem akarok visszamenni egyelőre dolgozni, nevelni akarom a gyerekeimet, de olykor jólesik kicsit szakmázni). De tök mindegy, hogy most ő véletlenül pasi, egy nőnek pont ugyanennyire örülnék, tényleg csakis a szakmai munka az, amit picit hiányolok az életemből és ezzel valamelyest megkapnám. Ennyi a részemről. Tényleg olyan elvetemült dolog, hogy elmentem volna a férjemmel együtt egy másik férfival találkozni úgy egy fél óra lónézés erejéig, nem is a férfi lakóhelyére, hanem egy másik városba, ő is odajött volna arra a címre, ahol a megnézendő ló van, megnéztük volna, elmondom a véleményem és ennyi? Csak én vagyok naiv liba, hogy nem látom, hogy ez gáz, vagy a férjem lát valamit rosszul? Köszi az őszinte válaszokat!



2014. jan. 12. 07:58
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is nagyon féltékeny típus, de ilyesmin még ő sem akadna ki.

Már abból is láthatná a férjed, hogy nem akarod megcsalni, hogy alapból vele akarsz elmenni. Ha erről az a srác is tud és nem ellenkezik, akkor nem hinném, hogy bármi egyebet tervezne veled, meg amúgy is, mit tudna csinálni, ha ott van a férjed is?

Viszont én nem biztos, hogy ennyire előre terveznék ezzel az üggyel kapcsolatban, hogy majd biztos baráti család leszünk, maradnék a szakmai résznél. Meg egyedül azért semmiképp nem ajánlanám, hogy menj.


Nem értem, hogy gondolják egyesek, hogy ha valaki házas, már szóba sem állhat más neműekkel?

2014. jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
93%

"Nem szeretném felrúgni az amúgy jól működő házasságunkat"


Ha EZ neked JÓL müködö házasság, akkor elég nagy baj van VELED IS. EZ ugyanis NEM házasság, hanem rabszolgaság, ahol neked el kell nézi mindent, amit a férjed csinál (olyan, hogy bulizik és csa bejelenti, hogy mégsem jön haza éjszakára, szerintem igen csak problémás), te meg nem is köszönhetsz más nemü embernek.


Nem tudom, most vagy igen korlátolt vagy, vagy függö, de nekem ez a kapcsolat nem lenne elfogadható.


A jól müködö ott KEZDÖDIK, hogy 100%-ig megbízok a másikban és nem TILTOK meg semmit neki.

2014. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
94%

Van egy elképzelésed egy álomházasságról, a három gyerekkel, az örökkön-örökké tartó szerelemről, a nő otthoni szerepéről, hogy meleg vacsorával várja a férjet. Ez nagyon szép és jó.


És van egy férjed, aki kiutálta az összes férfibarátod, a barátnőd férjeit sem kedveli, és elmondja, hogy ha megcsalnád, egészen biztosan megölne, a pasit is, saját magát is, még azt is mondja, hogy az sem érdekli, hogy a gyerekei árvák lesznek.


Kedvesem, ez a férfi nem az, akivel a sírig tartó házasságot elképzelted. Sírig tarthat, hisz bármikor beleállíthatja a nagykést a hátadba, ahogy az egyik hozzászóló is emlegette.


Ismerd fel azt, hogy ez neked NEM JÓ, sem a gyerekeidnek, ez csak NEKI JÓ. Erényövet még nem adott rád? A következő az lesz, hogy elveszi az internetet, hogy tudj azon gondolkodni, miért nem tudod értékelni, hogy ő szeret és távoltart a férfiaktól. Azután csak kinyúlt fekete pulcsikban járhatsz, hogy csak neki legyél szép. Végül bezár a házba, és beszögezi az ajtót, nehogy a postással flörtölj.


Ideje keresni egy egészséges lelkületű férjet és apát.

2014. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
91%

" Szívesen vagyok anya és feleség, osztom a párom azon véleményét, hogy az egész családnak legjobb, ha itthon maradok a gyerekekkel, ha megtehetjük anyagilag és szeretek is itthon lenni, szeretem az otthont varázsolni köréjük."


Utolsó vagyok, csak még ezt hozzáfűzném: ne menj dolgozni sem, hisz ott is vannak férfiak.... És ezt előadja a férjed úgy, hogy "az egész családnak jobb, ha te otthon maradsz".


Kezded már kapisgálni?

2014. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak abban az esetben jól működő házasság, ha a házasság alatt a rabszolgatartást érted. Mert a férjed kb. úgy bánik veled, mintha a rabszolgája lennél, sőt, talán még rosszabbul, mert ő az érzelmeidet, érzéseidet is uralni akarja. ...és mindemellett még bűntudatot is akar kelteni benned, amiért NORMÁLISAN ÉLNI próbálsz.

Ne sértődj meg, hogy ezt mondom, de a férjed mesteri manipulátor, és igen fejlett a mások feletti uralkodásvágya. De ennek te iszod a levét, meg valószínűleg később a gyerekeitek is - ha a férjed nem kezelteti magát.

2014. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező született áldozat-típus. Nincs a környezetetekben senki aki rávilágítana, hogy egy elmebeteg? Tele van a kriminalisztika ilyen gyilkosságokkal, ahol a pasinak elborul az agya és máris a koporsóban találhatod magad. Lehet, hogy nem hiszed el, de idő kérdése.
2014. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor a férjem közölte, hogy ha netán valaha bebizonyosodna rólam, hogy megcsalom, akkor egészen biztosan megölne, ezt borítékolja. Nem tudna mit kezdeni az indulatával, így nyugodtan számítsak rá, hogy megölne engem is, meg a pasit is, akivel megcsaltam. Aztán valószínűleg saját magát is megölné, mert nem bírná elviselni, hogy sza...rá ment az élete, az sem érdekelné, hogy árvát csinálna a gyerekeinkből."


Szerintem Ez gázabb, minthogy nem tetszik neki a chates barátság. Szerinted nem?

2014. jan. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
30%

a kérdező nem áldozat, hanem nemváltó... nemrég még férfiként írta ki a kérdést, hogy megpofozta az asszonyt, mert terhes...

annyira bírom, ha pirossal kiemelnék nektek, akkor se vennétek észre az azonos szófordulatokat, satöbbi ...

2014. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondtam volna az uradnak a helyedben, hogy ember én lovasedző vagyok, és ez is a munkámhoz tartozik, hogy másokkal lovat nézegessek pénzért. Amúgy meg egy jó edzőért én is minden követ megmozgatnék, ha lenne rá elegendő pénzem.

Nem tudom, hogy a férjed mennyire fogadja el a lovas életedet, de tudom hogy egy lovasnak szüksége van rá, hogy hasonszőrű emberekkel vegye körül magát, még ha az távol is lakik.

2014. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
28: belinkeled? Nem rémlik ilyen kérdés
2014. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!