Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Két hónapja vagyunk házasok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja vagyunk házasok a párommal, de rosszabb a kapcsolatunk mint előtte. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Van egy hét hónapos kisfiunk és lassan két éve vagyunk együtt. Úgy érzem, hogy megfulladok a házasságban, sokkal jobb volt a kapcsolatunk amíg élettársak voltunk. Nem is szeretem azt a szót használni, hogy "férjem". Váljunk el, hátha minden a régi lesz?
2014. jan. 14. 13:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Pénztártól való távozás után reklamációnak helye nincs. Te választottál, szagold.
2014. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Ne kombinálj, hülyeségeket nagyon ráérhetsz.
2014. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Bő egy év után gyereket vállalni?


Hmm, nem mondom, bátrak voltatok.


Ne mond el senkinek, de lehet, hogy a ti kapcsolatotok házasság nélkül is bomlana.

2014. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Először is azt írod "rosszabb" nem azt hogy megromlott. Azaz már előtte is voltak gondjaitok- ergo ne csodálkozz ha egy meglévő probléma idővel tovább romlik, ha nem oldják meg. Ezt nem a házasság okozza. Ha jól látom itt inkább az lehet a gond hogy időtök sem volt megismerni egymást, máris jött a gyerek. Én 8 éve vagyok a párommal de még mindig felfedezek benne új tulajdonságokat. Hidd el itt nem a válás a megoldás, inkább azon kéne elgondolkodnotok mi is a a probléma, és azt megoldani.
2014. jan. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Hármas: nem bő egy év, még kevesebb. 9 hó terhesség + 7 hós a kisfiú. Még messze volt az egy évtől is a kapcsolat.
2014. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
97%

Jogos, na akkor meg pláne.


Pár hónapos kapcsolatra gyereket vállalni nagy merészség, de inkább butaság.


Egyszerűen krédező szerintem kezd kiderülni,hogy nem is biztos, hogy ti annyira passzoltok egymáshoz, hogy minden nap egymás képét bámuljátok.


De ne legyen igazam.

2014. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk veszekedni, de valami nem az igazi. Nem érzem magam szabadnak, igaz, soha nem is akartam férjhez menni. Lehet ezért érzek így?
2014. jan. 14. 13:56
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
lehet... -.-
2014. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
akkor miért mentél férjhez, ha nem akartál?
2014. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Azért mert a párom megkérte a kezem és megsajnáltam amikor megkereste a volt feleségét, hogy adja neki oda a válási papírokat. Tetszett az igyekezete.
2014. jan. 14. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!