Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok a szülők hogyan oldják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a szülők hogyan oldják meg a szeretkezést, akik a gyerekekkel (0-3) egy szovaban alszanak?

Figyelt kérdés
Nincs még gyerekem, de a kornyezetemben sok olyat látok, ahol a gyerek egy szobában alszik a szülõkkel, ami szerintem nem egeszséges. Ezért is merült fel bennem ez a kérdés, mert a pici bármikor felébredhet és meg láthatja a szüleit.
2014. jan. 16. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Meglepő, de szexelni nem csak a hálószobában lehet.

A gyerek a szülőkkel egy szobában, meg nem egészség kérdése, hanem a lehetőségeké...

2014. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak ágy létezik. Amúgy meg amíg picik egyrészt nem fog felkelni és benézni a takaród alá. Csendben és diszkréten is meg lehet oldani egyébként. Ha egy gyereket használnak ürügynek,hogy miért nincs szex,már régen rossz
2014. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Shai-Hulud ***** válasza:
65%

0-3 éves kor között még hiába ébred fel, sok mindent azért nem fog megérteni abból, amit a kedves szülők csinálnak.

Nem kell annyira aggódni.

Én is egy szobában laktam a szüleimmel úgy 10 éves koromig, de nem okozott lelki törést a dolog.

2014. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Régen rossz, ha egy pár csak a hálószobában és az ágyban tudja elképzelni a szeretkezést ;) Szerintem az az egészségtelen, ha valaki ezt használja kifogásként...
2014. jan. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Úgy hogy lekapcsolják a villanyt és megpróbálnak csendben lenni. Akkor mégis mit láthat meg a gyerek?
2014. jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Azért az, hogy egy pár 3 évig soha nem a hálószobában vannak együtt az elég hihetetlen.

Sok ember nem érdekli, úgy van vele hogy a gyerek nem fogja fel akkor miért ne.

2014. jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

A mi kisfiúnk is egy szobában alszik velünk és megoldjuk. És semmire nem mondanám, hogy nem egészséges. Miért, a egészségesebb, ha a gyerek igényli a szülei közelségét éjszakánkét, de a szülő csak azért is hagyja, had sírjon az a gyerek? Mert az úgy a helyes, úgy az egészséges, ha a gyerek külön alszik. Az sem jó. Mindenkinek más a gyereke, mások az igényei, más az, ami megfelelő a számára. Valakinek jó a külön szoba, valakinek meg nem. Nyilván egy bizonyos korban azért már külön szoba "jár" a gyereknek, de pont ez a 0-3 éves kor még nem az, hogy ezen kéne gondolkozni.

Amúgy amikor a fiúnk délután vagy este elalszik, azért már tapasztalatból tudjuk, mikor elég mélyen, akkor együtt vagyunk. És még sosem látott vagy hallott volna meg minket vagy ébredt volna fel téma közben.

Amúgy meg én magam már kicsit nagyobbacska voltam, 10 év körüli, amikor már külön szobában aludtam, de hallottam az ágy nyikorgásából, hogy anyukámék éppen mit csinálnak. És hú, hát nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget.

Meg hát egy ilyen korú gyerek még az sem tudja, hogy mi az a szex. Nyilván látja meztelenül éppen más helyzetben a szüleit, ő ebből annyit szűrne le, hogy anya és apa meztelenül van és szeretik éppen egymást. Hogy pontosan mit csinálnak, azt ők még ilyen korban nem tudják.

És ha éppen kérdezlek én, a gyerek külön szobában van és felébred hangtalanul és keresi a szülőket, akkor ő is bármikor rájuk nyithat, vagy hallhat olyat, ha be van zárva az ajtó, amit egy olyan gyerek, aki éppen a szülőkkel van egy szobában. De amúgy ahol egy szobában van a gyerek a szülővel, ott azért vannak előjelei, ha a gyerek fel fog ébredni, tehát még időben lehet cselekedni, hogy ne lásson vagy halljon olyan dolgot, amit nem kéne.

Szóval ez mind megoldás kérdése.

2014. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

És akkor mi van? Ha ismerkedik a testével, mit fogsz hazudni neki?

Fél évszázada a családok többsége egy szobában lakott sok gyerekkel, és nem dőlt össze a világ.

El kellene gondolkozni, milyen hazug, álszent világban élünk.

2014. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Attól lesz álszent, hogy nem a gyerek előtt csinálják, hát te nagyon beteg vagy.
2014. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Példákat írhatnátok, hogy hol lehetne még szeretkezni, nem jó a fantáziám.
2014. jan. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!