Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vége a házasságomnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége a házasságomnak egy leszbi csók miatt?

Figyelt kérdés

Buliban voltunk, a feleségem a szemem láttára csókolózott egy nővel.

Nem rendeztem jelenetet, de otthon közöltem vele, hogy vége.

Teljesen kiakadt, hogy mit izélek ezen, meg a legtöbb férfi inkább örülne ennek.

Mondtam neki, hogy az elején megbeszéltük, hogy nekem nővel is megcsalás. Meg kérdeztem tőle, hogy ő hogy reagálna, ha én egy pasival smárolnék, azt mondta undorító lenne, de nők között ez más.

Már el is jöttem a közös házunkból.

Nektek is megcsalás lenne ez, vagy túlreagálom szerintetek?


2014. jan. 17. 08:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/115 anonim ***** válasza:
77%

Nézd Kérdező (#49) "Nem, nem érzem, és nem értem. Miért lenne más, ha ő lekap egy nőt, mintha én kapnék le egy férfit?" - ebben elvileg igazad van, hisz a nemi diszkrimináció esete. Egyfelől.

Másfelől létezik olyasmi is, hogy közízlés... ha csinálsz erotikus naptárat mondjuk két nő, és két férfi szereplésével, biztos lehetsz benne, hogy az elsőből 1000* több fog fogyni, mint a másodikból, az első siker lesz, a második meg kudarc. Kultúránk valahogy a női testet esztétikusabbnak tartja a férfinénél. Ezen lehet elvi szempontból kiakadni, de attól még tény.

2014. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/115 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem neked csak egy jó indok kellett, hogy kilépj a házasságodból, de ezt nem mernéd bevallani. Annyira kötöd az ebet a karóhoz, hogy micsoda utolsó leszbikus r*banc a feleséged, ilyet meg mert tenni, miközben az TÉNY, hogy alkoholmámoros állapotban tesz az ember olyasmit, amit nem gondolt át (kb semennyire), mert BE VAN PIÁLVA. Hibákat igenis követhet el bárki, mert _emberek_ vagyunk, de te biztos tökéletes vagy és soha semmi hülyeséget nem csináltál az ég világon. Hát hagyjuk már. Fel se merül benned, hogy tényleg hülye volt a nő, mert ivott és túllőtt a célon, lehet, hogy baromira bűntudata van, de te egy ilyen kis hülyeség maitt felrúgnád a házasságot ahelyett, hogy használnád az agyad és kommunikálnál vele. Gratulálok, de komolyan. Inkább váljatok el, ha ennyire beszűkült, idegebeteg ember vagy. Nem itt kéne hőbörögnöd, hanem megbeszélni ezt a FELESÉGEDDEL. Eszedbe se jutott még ez? Istenem...
2014. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/115 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon furcsa válaszokat kapsz, kérdező. Az orrod előtt csókolózott. Tojik rá, hogyan esik neked, és utólag is ő lát fel. A hozzáállása miatt mondom: szerintem egyáltalán nem reagálod túl.
2014. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/115 A kérdező kommentje:

1. Fantasztikus világban élünk, hogy a párom csal meg engem, és nekem kell magyarázkodnom. Végén még azt hozzátok ki, hogy én vagyok a hibás.

2. Csak sajnálni tudom azokat, akik már addig jutottak, hogy egy ilyenen fenn sem akadnak. Biztos magukból indulnak ki, hogy nincs önuralmuk.

3. Hol a bánatba írtam, hogy be volt piálva??????

4. Remélem majd juttok olyan helyzetbe, hogy a párotok mással csókolózik, és az lesz a kifogás, hogy be volt piálva.

5. Tuti, hogy a végén az lesz, hogy én kergettem bele, mert verem meg nem törődök vele.

2014. jan. 17. 12:31
 55/115 A kérdező kommentje:
Ja, és bocs, hogy vannak elveim. Tudom, a mai világban nem erény.
2014. jan. 17. 12:33
 56/115 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező (#55), ha hiszed, ha nem, másoknak is vannak elveik, a hozzád képest más véleményen levőknek is, nekem is pl... csak ezek legfeljebb mások, mint a Te elveid.
2014. jan. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/115 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van.

De nem minden véleményt lehet elvnek nevezni...

2014. jan. 17. 12:44
 58/115 anonim ***** válasza:
72%
Elvek? Te tudod. Az az elved, hogy a megunt feleséget ki kell dobni. Rendben. De ehhez miért vártad meg, hogy egy csajjal csokolozzon? Ugyanigy elhagyhattad volna olyan indokkal is, hogy büdös a lába. (Ugyanis nem szexelt mással a leirtak szerint?) Te a kapcsolatotok alatt nem kivántál meg, néztél meg másik nöt? Hátha a feleséged azt is megcsalásnak értelmezte és ez csak válasz volt? Csak annyit kérek töled, ha lesz még másik kapcsolatod az életedben, ezt a történetet -az elveiddel együtt!! - meséld el a következö áldozatnak is. Ne legyen neki meglepetés.
2014. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/115 anonim ***** válasza:
94%

A feleséged nyilvánvalóan hibás abban, hogy nem vette komolyan hogy ez neked fáj, mert úgy érzed nem szeret vagy fizikailag undorodsz tőle vagy megbocsáthatatlan erkölcstelenségnek tartod (vagy nem tudom mi, úgy emlékszem erről nem írtál). Annak ellenére, hogy az eset előtt is mondtad, bár nem tudom hány éve, de utólag is. Az t el tudom képzelni, hogy nehéz dolga volt felmérni, hogy ez neked valóban fontos, mert csak felületesen kommunikálsz vele. Abból is látszik ez, hogy az őszinte beszélgetést összekeverted a magyarázkodással valamelyik utolsó válaszodban. Talán nem is ismeritek egymást igazán.


Aztán persze lehet, hogy van nagyon is jó okod a válásra ezen az eseten felül. Van?

2014. jan. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/115 anonim ***** válasza:
78%
Nem mondom hogy ne akadj ki rajta, ha neked ez sok, de szerintem kicsit túlzás ezért felbontani egy házasságot. Meg lehetne beszélni esetleg hogy többet ilyet ne. Mivel sok pasinak ez tetszik és nem érzi megcsalásnak és ő ebben a világban él, kicsit lehetnél elnézőbb. Ha neked ez megér egy válást akkor előbb utóbb valamin úgyis kiakadtál volna. Megértem hogy neked ez az elved, hogy ez hatalmas bűn és megcsalás, de fogadd el te is más véleményét.
2014. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!