Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen idegesítő szokásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen idegesítő szokásai vannak a férjeteknek, feleségeteknek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 18:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
37%
Nekem rengeteg, ő a ma született bárány:D Remélem erre gondoltál, mert neveletlenség kibeszélni a háta mögött azt az embert, aki jogilag a társad:D
2014. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
56%
fogazik
2014. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
68%
Nekem itt àll mellettem :D és ezért ìrhatom hogy az benne néha a zavarò hogy úgy fogja meg legtöbbször a tàrgyakat , hogy feltartja a kisujjàt mint az angol madamok :D
2014. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%
horkol, neveletlen, nagy szája van,stb. de imádja a családját!
2014. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

Az én párom nem jogilag társam, igy bármit mondhatok róla:-)

(max. majd visszaolvassa a válaszolt üzenetek közt)

Ő pl. mindenbe beleköt (ma pl. hogy sűrű a bolognai szósz, de finom...), de még ezzel a rossz szokásával együtt is imádom!

2014. jan. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha látom hogy valami baja van, nem tetszik neki valami, ideges, és megkérdezem mi, akkor várni kell egy-két percig mire megmondja. Jó esetben. Az elég gyakori rossz esetben maga sem tudja.
2014. jan. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
43%
Minden szükségtelen buta játékot megvesz a kisfiának, férfi létére.
2014. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Kerüli a konfliktust. De legalább nem veszekszünk :D
2014. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%
Inkább könnyebb a jó tulajdonságait említenem...kettő van,Ő a párom,és a kisfiam apukája. Itt sajnos ki is fújt...:-) Na jó,van még pár apróság,de különben trehány egy alak! Mindent széthagy maga után,semmiben nem segít igazából,annyi,h.dolgozik és megteremt sok mindent,de én sem HTB vagyok! Persze,Ő soha semmiben de semmiben nem hibás,nem ad semmi nézeteltérésre okot,csak én provokálom!(Szerinte!!!)
2014. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
58%
Hát panaszkodik hogy meleg étel várja itthon. Bocs, nem tudok hidegen főzni:). Álmában csikorgatja a fogát, horkol. Néha trehány, de amint eszébe jut elteszi a levetett cuccot a helyére:). Nagyjából ennyi.
2014. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!