Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék, hogy férjem ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy férjem ne aggódjon más pasik miatt?

Figyelt kérdés

Többen lakunk egy házban, konyha, fürdőszoba közös. Napközben pizsamában vagyok itthon, ez egy vékony hosszúnadrágból és egy toppból áll. Nem nevezném kihívónak, a mellem sem látszódik ki. Páromat viszont zavarja, mert csupasz a vállam. Tegnap megkért, hogy hordjak inkább pólót. A probléma, hogy elég meleg van a szobában, így biztos nem fogok pólóban aludni, mert csak beleizzadnék. Szerinte ez túl kihívó és nem akarja, hogy a többi pasi megbámuljon itthon.

Ugyan ez játszódik le nyáron is a 40 fokban, hogy ki van vállam és dekoltázsa van a ruhának, így ne menjek emberek köze.



2014. jan. 22. 23:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy dolgot nem értek: pizsamában vagy otthon egész nap? Amiben alszol is? Miért nem veszel fel rendes ruhát?

Az viszont hogy nyáron is aggodalmaskodik a dekoltázs miatt, valóban nem "normális". Valószínűleg valami van a háttérben. Vagy te tudtodon vagy akaratodon kívül túl kihívóan öltözöl és neki nem tetszik ha más pasik bámulnak, vagy pedig túl jó nőnek érez magához képest, és fél hogy elveszít. Én ezekre tippelnék.

2014. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez kihívó,melltartó nélkül persze,hogy minden pasi stireli a feneked,melled.Nincs köntösöd? Napközben meg laza normális ruha.
2014. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
A kérdésed az volt, hogy mit tehetnél, hogy a férjed ne aggódjon. A leírtak alapján ő pontosan megmondta, hogy mit tehetnél...a több rajtad múlik.
2014. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha őt zavarja ,akkor ne adj neki okot rá ,hogy így érezzen .Reggel ne flangálj hálóruhában ,öltözz fel még a szobában ,vagy vegyél fel köntöst .Te sem örülnél ha pl simulós boxerban flangálna a párod és csaj lakótársak lennének .
2014. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Azért egy alsónadrágos, félmeztelen pasi teljesen más, mint egy nő, akin hosszú nadrág van, és top, amiből kit vannak a vállai ... Legalábbis én érzek némi különbséget ....
2014. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem.

Miért vagy napközben pizsamában, mikor abban inkább aludni szoktak?

Miért nem akarsz napközben pólót felvenni, azt mondván, hogy "nem fogok pólóban aludni"?

Vagy te napközben (is) alszol, csak ágyban vagy, vagy mi?

Mindezen mit olyan nehéz megérteni, és főképpen miért olyan teljesíthetetlen?

2014. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

A nadrág résszel semmi baja sincs.

Így kell elképzelni:

[link]

Felülre többségében aláveszek egy ilyet:

[link]

Attól, hogy pólót veszek, még nem fog kevésbé aggódni, maximum megnyugszik nyárig -.-

Általában este 10-kor cserélem át a ruhámat, ezután már csak netezek vagy olvasok, de azt is az ágyban. Reggel meg munka előtt megint van, hogy lemegyek a konyhába pizsamában kávét készíteni, vagy amíg megmosakszom a fürdőben. Reggel megyek 4 órára, majd napközben hazajövök, ilyenkor természetesen nem öltözöm át pizsamába. Majd ismét 4 óra munka és mikor hazaérek 10-re, akkor cserélem át.

Nyáron meg a ruháimnak kb. ilyen kivágása van:

[link]

Ami lévén, hogy nem vagyok nagymellű, így tényleg úgy mutat mint a képen látható hölgynek.

Párom is pusztán alsónadrágban + törülközővel vonul be a fürdőszobába, és mégsem aggódok, hogy valaki megbámulja.

2014. jan. 22. 23:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? És házasokként miért laktok más férfiakkal, akik nem családtagok? Nem gondoltatok arra, hogy különköltözzetek ketten? Nő vagyok, de szerintem érthető a férjed problémája és ha szereted, akkor tiszteletben tartod a kérését és a szobátok kívül nem mászkálsz pizsamában, hanem ráveszel egy vékony köntöst. Én akkor is jobban figyelek az öltözékemre, ha nagy ritkán a sógorom nálunk van néhány napot, pedig ő családtag.
2014. jan. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem konkrétan a kérdéshez tartozik, csak eszembe jutott róla, hogy nemrég egy baráti társaságban arról beszélgettünk, hogy van -e barátság nő és férfi közt. Erre az egyik résztvevő rávágta, hogy neki van egy barátja, aki bár nős, és két gyereke van, van egy barátnője, akinél néha ott is szokott aludni, nem akarnak egymástól semmit, és ha a csaj levetkőzik meztelenre, az sem zavarja, nem érdekli. Erre többen is azt válaszoltuk, hogy:

- Ha nem akarok semmit egy másik pasitól, akkor nem vetkőzöm le előtte, sőt még kihívóan se! Köntöst veszek fel, és egy másik helyiségben öltözöm át.


10-ből 9-en így gondoltuk. Gondolom Te épp az vagy mint az az 1, vagy még élvezed is, hogy bámulják hab testedet a többi pasi.


A kérdésedre a válasz pedig: ÖLTÖZZ FEL! ...és akkor nem fog aggódni!

2014. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hogy mit tehetnél? A férjed megmondta. Öltözz fel rendesen, ne kihívóan.

Éjszakára meg felveszed a pizsamát, de ha a többiek közé mész, akkor tessék felöltözni rendesen, melltartó, póló, nadrág.

2014. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!