Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kicsit össze zavarodtam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit össze zavarodtam és nem értem miért, érzek úgy, ahogy? Többi lent (csak olyan válaszoljon aki nem kritizál)

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy a férjemnek van egy fia, és most megint látja. valójában a helyzet az hogy hol láthatta, hol nem, mikor milyen kedve, volt az a gyerek anyjának, viszont nekünk is van egy 11 hónapos kisfiúnk, és most kavarognak bennem az érzések, folyamatosan arról beszél, hogy mennyire hasonlít rá,hogy pont olyan mint ő, a mi fiúnkról soha nem beszélt így pedig a mi fiúnk is rá hasonlít nem rám. nekem ezek a dolgok nem voltak soha fontosak csak egy hét után már zavar nagyon nem értem miért,érzem magam rosszul emiatt
2014. jan. 24. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

11 hónapos korban azért még nem annyira feltűnő, hogy kire hasonlít a baba, akár 1-2 havonta is változhat, hogy éppen melyik szülőt, nagyszülőt lehet benne felfedezni.

Gondolom az előző kapcsolatból született fiú már nagyobb, ezért észrevehetőbb a hasonlóság és nemcsak külsőségekben jelentkezik meg, hanem akár viselkedésben, személyiségben is.

Szerintem érthető, hogy sokszor beszél a fiáról, mivel eddig nem láthatta. Ti kisfiatok meg normálisan bármikor láthatja, ráadásul még picurka ahhoz, hogy együtt csináljanak mindenfélét, de majd ha nagyobb lesz, akkor biztos vele kapcsolatban is sokkal többfajta élménye lesz, amiről már lehet mesélni, amivel lehet dicsekedni, stb.

2014. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1 hét után?

Hát, szerintem ezen pont felesleges kattogni. Szerintem szimplán csak örül hogy újra láthatja a másik gyermekét is! A férfiak egyébként is sokszor másképp fejezik ki az érzéseiket mint a nők. Nem biztos, hogy amire Te gondolsz, azt Ő is úgy látja.

Remélem nem a féltékenység beszél belőled, mert egy gyerekre féltékenynek lenni nagyon ronda dolog! Ne legyél önző. Ha foglalkozik a közös gyermeketekkel, nem hanyagolja jobban ez után sem, akkor az ilyen gondolatokat hessegesd el!

2014. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát mi nem élünk együtt pont a kicsink miatt. pedig ő volt a legboldogabb, amikor terhes voltam a fiúnkkal, főleg amikor megszületett, ő is bent volt a szülésnél annyira boldogok voltunk.látja a fiúnkat heti 2 szer kb 4 órát van itt velünk ritkán de nálunk alszik szóval nem éppen felhőtlen a dolog. nem vagyok a kisfiúra féltékeny vagy ilyesmi dehogy, nem erről van szó csak rosszul esik amiket mond
2014. jan. 24. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok férfi nem tud mit kezdeni egy ilyen pici gyerekkel. Majd ha nagyobb lesz, jobban el lesz vele.
2014. jan. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy a férjed reakciója azt mutatja, hogy ujra egységben érzi a családját, hogy mindenki a helyén van. Ezt inkább neked szóló elismerésnek kéne venned.
2014. jan. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem értem a 3-as kommentedet,hogy miről írsz!?

De ezt leszámítva (majd magyarázd el jobban kérlek),a kérdésedet tekintve,értem mit érzel,sőt át is éltem hasonlót....Ennek az egésznek valóban annyi csupán az oka szerintem,amit itt már le is írtak,hogy egy férfi egy kisebb gyerekkel tulajdonképpen nem tud mit kezdeni és javarészt akkor kezdi el élvezni/érezni az egészet,amikor már nagyobb,amikor már beszél,amikor aktív közös programokat tudnak már csinálni.

2014. jan. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Á ez még nem is durva, anyukámnak is meg a férjének is van külön gyerekük is, meg van egy közös is, az öcsém. Anyukám mindig azon volt kiakadva, hogy most, hogy kéne kezelni a te gyereked meg az én gyerekem veri a mi gyerekünket szituációkat :D Szóval lehet ezt még fűszerezni...


Szerintem csak örül a férjed, hogy végre láthatja a fiát.

2014. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!