Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél ha a párod ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a párod ennyi pénzt piára költene?

Figyelt kérdés

Sokan nem értenek velem egyet, szerintük egy óvódásnak is kel zsebpénz!

De nekem már elegem van. Szűkösen élünk, havi 150.000ft kb a keresetünk.

A férjem hetente kap fizetést h-pig az 25.000ft ebből minden héten csak 20.000 ad nekem, a többi magának tartja meg, amiből felesel és sörözik. Kezdem megelégelni. Sokkalom a havi 100.000-ből a 20.000ftos piálást!


Ugye nem csak szerintem sok?

A páromnak én csomagolom a reggelit és az ebédet is. Kajáról nem kell gondoskodnia. Mit tennétek? Próbáltam már erről vele beszélni de állandóan veszekedésbe torkollik.


2014. jan. 28. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem csak szerinted sok!Személy szerint én elhagytam volna már jó régen,akármennyire is szeretem..hjaj,alkoholistát nem is tudnék szeretni,bocsi..
2014. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez ugye már ismert volt az együttélés előtt is ??
2014. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
20 000 ft alkoholra sok!!! Az én párom se utálja a sört és néha iszik rövidet is (társaságba, összejöveteleken) de havi szinten szerintem 3-4 ezer forintnál erre több nem megy el.
2014. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
26 éve vagyunk házasok! Nem volt ismert ez, 1 éve van ez! Sokszor kitör belőlem, és még ő támad engem. Manapság meg
2014. jan. 28. 20:59
 5/15 anonim ***** válasza:
14%
Heti ötezer forintból lehetetlen alkoholistává válni. Persze 100.000-ből 20.000 az tényleg sok.
2014. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk is kb. ennyi az együttes jövedelmünk, és ha havi 20000-et költenénk alkoholra, akkor egészséges ételekre nem maradna pénz, márpedig nem kérdés, hogy mire érdemesebb költeni.

Havonta max. 2-3 ezer az, ami alkoholra megy, ez 1-2 üveg bort jelent, amit nem sajnálunk az ebéd/vacsora mellől. Többet már csak az egészségkárosító hatása miatt sem költenénk piára, akkor sem, ha telne rá.

2014. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, szerintem ez csak rosszabb lesz. Most kezdj el alaposan gondolkozni a továbbiakon.
2014. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szóval ott tartok, hogy utálom és nagyon depis vagyok egésznap ha arra gondolok hogy nekem kell osztani szorozni számlát befizetni stb
2014. jan. 28. 21:27
 9/15 anonim ***** válasza:
10%

"26 éve vagyunk házasok!"


Nehogy már ne legyen egy dolgozó férfinek saját magára heti ötezer Ft-ja!

Ennél bármelyik nő többet költ magára.


Bocs, de te mire vitted a 26 év alatt, ha még mindig 50ezer a bevételed??

2014. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hogy jössz te ahhoz hogy így beszélj egy idegen emberrel???? Légyszíves ha ilyen hangnemben tudsz írni akkor tedd meg azt a szívességet hogy ki x-sz!



Viszont hogy válaszoljak is! Én egy olyan nő vagyok aki 16 éves korától dolgozik, a szüleimtől nem kaptam anyagi támogatást nem tudtam tovább tanulni és szakmát szerezni, két kezű munkával szereztem meg mindenemet!Az egész házat mondhatom azt hogy nagyképűen én újítottam fel. Lehet hogy szezon munkákból, gyári munkával de szerencsére sosem voltam eltartott!

2014. jan. 28. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!