Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy nőnek mindig görcsölnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőnek mindig görcsölnie kell a házasságban?

Figyelt kérdés

Ez a mondat azért vetõdött fel bennem, mert sokat lehet azt olvasni, hogy mindig légy szexis, csillogó bugyiban, ragyogjon a bõröd, a hajad legyen szuper, smink stb.

Egy nõ nem engedheti el magát egy kicsit sem, mert akkor már borulhat is a házassága.Egy férjnek tudnia kell, hogyha házasság lesz, akkor egy idõ után egy anya, feleség, dolgozó nõ stb. nem lesz már olyan,mint amikor gondtalan volt.

Persze az ápoltság nagyon fontos, de nem mindennap kell ragyogni, vagy igen!


2014. jan. 30. 12:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
97%

He? Görcsöljön az, aki akar!

Akinek már a házasság előtti párkapcsolata is olyan volt, annak nyilván olyan lesz a házassága is.

Akinek meg nem, annak nem.

2014. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
97%
annak kell görcsölnie, akinek a kinézetén meg a szexen alapul a kapcsolata...
2014. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
45%
Egy szép nő mindig szép, akinek folyamatos sminkre és fodrászra van szüksége, az eddig is csak próbálkozott.
2014. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
74%

Én olyan jól elüldögélek szabadnapokon a párommal kócosan, smink nélkül, és baromi rossz szokásomhoz híven pizsiben... :D


Lassan 3 éve, és imádjuk egymást, így is kíván, hiszen így is nő vagyok.

Smink nélkül se vagyok egy bányarém, a kócosság nem feltétlen csúnya, a pizsamát vállalom, hogy nem feltétlen szexi, és "nem normális" pár ember szemében, de úgy öltözök itthon, ahogy akarok :) nyáron pucéran járok sokszor.

Ja és sose görcsölök. Ő se tökéletes, én se. Nem értem miért kellene mindig csillogjak, ha a férfiak se csillognak.

[link]


Ilyesmi pizsamában vagyok ha nem kell menjek sehova. Kb. ilyen "kövér" is vagyok. De szeretek ilyen lenni :D

2014. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy érzem, hogy engem a párom szeret csapzottan is, melegítőben, egész nap lakás takarítás után.

De érzem rajta, hogy mikor elindulok valahova, kiöltözök és nem, nem eltüntetem magam a sminkkel és a jó frizurával, hanem éppen, hogy kiemelem a "jobb" részeimet,mint ahogyan ezt a legtöbb nő is, akkor büszke rám, dícsérget!


Szerintem fontos a látvány is, de abszolut nem elsődleges! És én nem görcsölök ezen egyáltalán személy szerint, de én sem szeretném elhanyagolni magam.

2014. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
33%
3 év... majd térjünk vissza a kérdésre 15 év múlva. Ha akkor is együtt lesztek, és közben nem jön rá, hogy más nő igényes, akkor neked volt igazad.
2014. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
81%

5 vagyok!

Még annyit szeretnék hozzátenni, hogy szerintem ne a férfiaknak akarjunk "szépek" lenni csak, hanem én pl imádok nő lenni! :)

2014. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
53%

Kb. annyira érdekelsz, mint a szomszéd kerítésének színe.


:D

2014. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
34%
Mondjuk az intelligenciád is annyi, mint a szomszédod kerítésének.
2014. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
13%

A belinkelt kombiné ezzel a turcsi sertéssel nagyon alpári. Na, az ilyen nőknek valóban igyekezniük kell, mert hamar elmúlik a varázs.

Aki eleve jó adottságokkal indul annak teljesen mindegy, hogy néha Micimackós pólóban alszik. A szép színésznőket is gyakran mutatják be a filmekbe egy kicsit csapzottnak, mert az tőlük sexis. Egy gyengébb adottságú nőnél ugyanez igénytelenség.

2014. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!