Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Páromat kedden műtik, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat kedden műtik, a munkahelyem miatt nem tudom meglátogatni. Most ezért meg kell sértődnie?

Figyelt kérdés
Olyan helyen dolgozom ahol percre pontosan van a munkaidő. Kettőnél hamarabb nem tudok eljönni és örülök, ha elérem a buszomat. Miért nem tudja ezt megérteni?
2014. febr. 1. 09:51
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
És később nincs busz?
2014. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, te szemmel láthatóan nem vagy a párja ennek az embernek, ez ennyi... viszont kétségtelen, szegénynek nem sok esélye van keddig egy PÁRT találnia magának...
2014. febr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
25%
Miért elképzelhetetlen hogy csak napi 1 busz van. Mondjuk azt nem hiszem én se...
2014. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
5%

Jesszus ezért nem a párja?

Tök jó, hogy mindenkinek olyan munkahelye van, ahol el tud menni előbb vagy kap szabadságot csak úgy!

És igen, van ahol csak napi 1-2 busz van!

2014. febr. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
10%

Akkora retardáltak vagytok, ti álomvilágban éltek? Szabadság, meg miegymás? Nálunk még csak táppénz sincs és ha otthon vagy egy hétig, vasárnap jön a telefon hogy hétfőn a papírjaidért gyere csak be, szabadságot egyáltalán nem fizetnek . Ha nem mész be aznap amikor mondják akkor meg fegyelmit kapsz , nem tudom ti mit gondoltok, vagy itt mindenki a puccos irodában " dolgozza" halára magát?

Kérdező, menj el nyugodtan a műtétre, ülj ott órákig míg műtik aztán mikor ültök a sötétbe és száraz kenyeret esztek akkor magyarázd el neki, hogy ez azért van , mert ő nem bírta ki, hogy ébredés után lásson egyből vagy 2 órával utána.

2014. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Este negyed hétkor megy busz és még be is kell gyújtanom.
2014. febr. 1. 10:50
 17/38 anonim ***** válasza:
83%
Az viszont bunkóság szerintem is ha egyáltalán nem mész be. Megkérsz valakit vigyen el benzinpénzen vagy hívsz taxit.
2014. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
60%

"Akkora retardáltak vagytok, ti álomvilágban éltek? Szabadság, meg miegymás? Nálunk még csak táppénz sincs és ha otthon vagy egy hétig, vasárnap jön a telefon hogy hétfőn a papírjaidért gyere csak be, szabadságot egyáltalán nem fizetnek . Ha nem mész be aznap amikor mondják akkor meg fegyelmit kapsz , nem tudom ti mit gondoltok, vagy itt mindenki a puccos irodában " dolgozza" halára magát?"


Na ne akard már bemagyarázni azt, hogy az a normális, hogy ez ember ilyen állati körülmények között dolgozzon. Azért tanultam, hogy ne kerülhessek ilyen helyzetbe. Aki meg nem így tett, mint valószínűleg te, utólag ne jöjjön a nagy szavakkal, hogy álomvilág meg minden.


A kérdezőnek: ha igazán be szeretnél menni hozzá, úgyis megoldanád, valószínűleg nem is akarsz és ezért kifogásokat keresel. Mindenesetre nekem is rosszul esne a párod helyében.

2014. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudsz megkérni egy ismerőst, hogy vigyen el? Nem nagy cucc ezt megszervezni...
2014. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
96%

Akkor előző este megfözöl, reggel bekészítesz és másnap csak meg kell gyújtanod, illetve kajálnod kell, ha hazartél.


Vagy hazamész 14:40-kor, visszamész későbbi busszal, majd hazamész megint 19:00-kor. Persze, ha nem 100 km a táv busszal.


Vagy megkérsz egy ismerőst, hogy vigyen be.


Egyébként milyen műtét lesz? Mert ha leszednek egy anyajegyet, akkor nem hiszem, hogy ott kéne virrasztanod. De ha valami komolyabb, akkor nyilván neked is jól esne.


És a távolságot is leírhatnád, amit buszoznod kell.

2014. febr. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!