Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Páromat kedden műtik, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat kedden műtik, a munkahelyem miatt nem tudom meglátogatni. Most ezért meg kell sértődnie?

Figyelt kérdés
Olyan helyen dolgozom ahol percre pontosan van a munkaidő. Kettőnél hamarabb nem tudok eljönni és örülök, ha elérem a buszomat. Miért nem tudja ezt megérteni?
2014. febr. 1. 09:51
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Az újjába tesznek egy csontot. Hajnal négykor kelek, fél ötkor indul a buszom. Délután fél négy mire hazaérek, ahoz, hogy vissza tudjak menni a páromhoz a fél ötös busszal el kellene menjek.
2014. febr. 1. 11:22
 22/38 anonim ***** válasza:
80%
Az embernek arra van ideje amire szakít.. ha nem akarsz bemenni az más kérdés.
2014. febr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
78%
Igen, kedves #14, akinél fontosabb a saját kényelmem, az nem a párom, ez ilyen egyszerű, kár ezen bármit is szépíteni...
2014. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
79%
Te nem akarsz bemenni igazából, ugye?
2014. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
65%

23-as leírta a frankót...nincs is hozzáfűznivalóm...


de egy zöld kéz nem elég ennek az elismerésére...


ha nem akarsz bemenni, akkor azt vállald, nem kell a maszlag

2014. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
19%
Ennyi erővel a "beteg" is gondolhatna a párjára, hogy nem rendeli oda maga mellé, hogy nézze, ahogy fekszik, ha tudja, hogy ilyen isten háta mögötti helyen él.
2014. febr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
73%
Kedves #27, akkor mi a túrónak van "párja" - ha pont a bajban nem számíthat rá???
2014. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
72%

Miért nem veszel ki szabadnapot?!


Szerintem egy normális kapcsolatban alapvető, ha ilyesmi van, akkor szabadnap és a másik mellett vagyunk. Hát basszus mi a fenének vagytok együtt, ha ennyiben nem vagy képes támogatni lelkileg?!

2014. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, nekem nem azért van párom, hogy ha baj van, tudjak kibe kapaszkodni. Előtte is volt bajom, sokkal több, azt is megoldottam egyedül.
2014. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
78%
Kedves #29, hát miért, ha nem "jóban rosszban, egészségben, betegségben EGYÜTT"???
2014. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!