Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek megcsala ferjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsala ferjem?

Figyelt kérdés

13 eve atrtó kacsolat 7 eve elunk egyutt es van egy 4 eves kislany a kapcsolatunk soha nem volt felhotlen. bar sokminden fölösleges volt igy par év távlatában

szóval tobbszor volt mar arra utalo jel hogy megcsalde en megis hittem magyarázataiban es nem vettem tudodmast roluk..

most viszont eljott az ido ugy erzem hogy igen is ha megcsal akor vege legyen..

szoval a kovetkezo volt a jel amibol erre gondlok ..

hazibuliban voltunk ahonnan o es egy masik no ..barátnom..eltuntek majd en gondlotam hogy utánna nezek.. elmentem a no otthonahoz ahol is parkolt a ferjem.

most monodm leleplezem oket bementem ahol a barátnom epp tanyerokat pakolt ösze mert ugyanis a házibuliban kevésnek bizonyult a tanyér es el kelletz hoznunk az ovét.szoval pakolgatta tanyarokat majd a ferjem kijott egy szobábol... es azzal a mozdulattak ki is ment a hazbal 2 perc mulva kijott ugyanabbol a szobábol a baratnöm lánya... bocs a hibákért.. szerintetek???


2014. febr. 8. 12:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

hát, sztem ennyiből nem ez jön le..

nekem az a furcsa, hogy lelépett tányérért a férjed, és nem szólt...Az enyém szólna.

gondolom van más ok is ami miatt azt gondolod, hogy megcsal, de ez...ez nem az..

Elmegy tányérért a férjed, otthon van a a barátnőd lánya, én is bemennék köszönni, beszélni pár szót, nem segítenék a pakolgatásban a barátnőndnek..

Kétlem, hogy a barátnőd asszisztálna ahhoz, hogy a lányával csaljon a férjed.

Te sem gondolhatod komolyan!

2014. febr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
sajnos asszisztálna mert az a no egy budos..r...banc... a legroszabb fajtábol nem is baraátnom csak egy társaságban vagyunk .. nem sajnos nem ez a legnagyonn ok amiert ezt gondolom.. es az egész falu erröl pletykál??? de hogyan tudjam meg hogy igaz e?? töle barmit is kerdezek tagad.
2014. febr. 8. 13:03
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Kedves válaszolók, szólok, nemrég volt egy timike a gyvállaósban, hülyébbnél hülyébb történetekkel, majd miután minden kérdését törölték, jött timikeuj, az is törölve lett, de múlt héten még nem volt férje... a gyerek se 4 éves volt...
2014. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

de volt már kunyizós (törölt) topikja, ahol 4 évesnek keresett ruhákat...

máshol meg párt keres. Kamugép.

2014. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Es te miért vagy egy olyan társaságban, ha tudod, hogy nagy r@banc.

Mennyi ideig voltak oda a tányérokért?Egyáltalán a férjed minek ment a szob5ba,ott is vannak tányérok?Légy résen és figyelj, mert lehet, hogy iga

2014. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
De legalább a nevét ne írná ki. Még írni sem tud!
2014. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

te írtad, hogy barátnőd..



csak kommunikációval

mi ad ezen felül a pletykára okot?

jó lenne ha rendbe tennétek a kapcsolatotokat, mert nagyobb itt a baj..

tehát nekem eszembe sem jutna elhinni egy ilyet a férjemről, de azt is tudom, hogy egy ilyen pletyka sem alakulna ki róla



kommunikáció...más nem segít



ráadásul, ha nem is csal meg a férjed, remélem tudod, hogy a házasságod válságban, hiszen semmi bizalmad nincs a párod felé, ideje keresni a megoldást.ha még nem késő


1.

2014. febr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Kedves Kérdező! Miért várod el idegen emberektől, hogy segítsenek, ha képtelen vagy egy magyar mondatot összerakni hiba nélkül? És itt nem az ékezetekre gondolok. Egy maszlag, amit írsz, képtelenség értelmezni, mert nincsenek tagolva a mondataid. Tanulj meg magyarul! Nekem a pofám leszakadna, már ne is haragudj, ha tanácsot kérnék idegenektől, és ennyivel sem tisztelném meg azokat, akik ingyen, szívességből segítenek másoknak ezen a fórumon.
2014. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem megcsal, de nem csoda: te is társkeresőzöl...

[link]

2014. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Jujj ez nagyon gaz :)

Ezek szerint timike is megcsalja a ferjet a tarskereson keresztul :)

Vagy csak kamu az egesz :)

2014. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!