Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem vasárnap el akar menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem vasárnap el akar menni egy könnyűvérű nőcskéhez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer már majdnem megtette, de megakadályoztam. Most megint erre készül. Tudtam, hogy aki egyszer meg akarja tenni, az ezután sem mond le róla. Sajnos a mai férfiak nem tudnak igazán férfiak lenni a házasságukban. Kell nekik egy olyan terep, ahol megmutathatják a férfiasságukat. Erre kell nekik egy szexkapcsolat. Párom papucsférjnek tartja magát, nem tud elég férfias lenni, mert én tartom kézben a dolgokat. Nekem ez sikerélményt okoz, hogy mindent én oldok meg. Egyébként is, ő elég infantilis. Hogyan erősíthetném a nőiességemet, hogy őneki erősödjön a férfiassága, szerintetek?
2014. jan. 31. 22:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
98%
tényleg elég papucs lehet, ha előzetes engedélyt kér ahhoz, hogy kurwázzon...
2014. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%
Én nő vagyok, de valahogy megértem a férjedet. Mindegy, hogy melyik fél, de ha valamelyik fél folyton el akarja nyomni a másikat és nem tudnak közös döntéseket hozni, az nem lehet egy jól működő kapcsolat.
2014. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
93%
legalább lenne szegénykének végre egy jó napja :)
2014. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
85%
Ha nekem ilyet mondana a ferjem, abban a pillanatban dobnam ki.Veled sincs minden rendben...
2014. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
67%

Szerencsétlen pasas!!

Egész nap egy ilyen hárpia dirigál neki!


Gondolom, hogy már elmenekülnie sincsen ereje...

2014. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne beszélj többes számban ,nem minden férfire jellemző amit leírtál ,hanem jelen esetben a Te férjedre . A férjed valószinű totál elnyomottnak érzi magát melletted .Miért jó az ,hogy te viseled a nadrágot ?! Nem bántásból írom ,de valamilyen szinten te hajszolod bele hogy máshol legyen férfi ..
2014. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
99%

off:

Elképzelem a szitut:

- Asszony, elmegyek egy könnyűvérű nőcskéhez, mert nem érzem eléggé férfinak magam!

- Nem mész Jóska, maradsz itthon, mert széjjelváglak!

- Jó, oké, bocs, itthon maradok!


:D :D Bocs, de elképzelni sem tudok egy ilyen helyzetet élőben... :D :D


ON:

Én nem erőltetném a helyedben ezt a házasságot! Nem hiszem, hogy lenne értelme bármit is tenni a ti helyzetetekben a váláson kívül. Nagyon nem illetek össze szerintem. De erre légyszi azért válaszolj, mert nagyon kíváncsi vagyok: Csak úgy vacsi közben bejelentette két falat között, hogy akkor ő most holnap elmegy egy hivatásoshoz, mert nem akar papucsférj lenni? Vagy hogyan szereztél erről tudomást? Illetve hogyan akadályoztad meg legutóbb?

2014. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
85%

Mivaaan?

Mi az hogy mai férfi? Van aki hűséges! Otthon legyen férfi, ne a k.rvánál!

Mondanám: menjél Béla, de ne is gyere vissza!

2014. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim válasza:
94%

Most olvastam ki egy könyvet

Steve Harvey: Hogyan gondolkoznak a férfiak?

Nagyon-nagyon jó könyv, a legjobb lenne ha az összes nő elolvasná.

A férfi aki feleségül vett téged, szeret téged. De valószínű nem kapja meg ami kell neki. Ne te csináld meg a férfi munkákat, de akár mosogatni is ráveheted. De miután megcsinálta, dícsérd és köszönd meg. Ha tisztelettel bánik az egyik a másikkal, ő is tiszteletet mutat ki. De ne legyen makacsság. Ha megteszi és elmegy a nőhöz, tudnia kell hogy akkor téged el fog veszíteni. Próbáld éreztetni vele mi fog történni ha elveszít téged, ja és legyél magaddal megelégedve mert akkor ó is meg lesz veled ez nagyon fontos. Nem tudom hogy vagytok szexuális téren, de eléggé szüksége van rá egy férfinak, mert ők így érzik a párjukkal való azeretetet. Ha a nő szereti a párját akkor kívánja is. Nem tudom van e gyerek, ha van akkor mégfontosabb hogy tiszteljétek és szeressétek egymást, mutassátok meg ha lányotok van hogy egyszer majd olyan férjet találjon mint az apukája, ha meg fiú hogy úgy védje majd a barátnőjét, mint a férjed téged.

Sok sikert! Legyetek boldogok!

2014. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
93%
és ezt így bejelentette?
2014. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!