Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél? Kihez mentem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Kihez mentem férjhez? Szeret ő engem?

Figyelt kérdés

Férjemmel három éve élek házasságban, modern magán vendéglátó egységben dolgozok, pultos vagyok. ( konyhai kifőzés, fagyipult, stb.) A minap arra kért a férjem, hogy mivel szerinte alacsony a fizetésem, és a borravalót ugy is én általam kapja a tulaj, nyuljak a kasszába zárás előtt, és vegyek ki mindennap annyit, amennyit borravalónak gondolok.

Engem ez igen elgondolkodtatott.


2014. febr. 9. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Ettől még szerethet, de nyilván teljesen más morális értékrendje van.

Én biztos nem engednék neki.

2014. febr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
96%
Ez iszonyú helyzet lehet. Igazából azt se tudom, mit írjak. Természetesen, nem lophatsz a munkahelyedről. Ezt egyértelműen mondd is el a férjednek. Remélhetőleg csak rossz napja volt, s azóta már ő is belátta, hogy elítélendő dolgot kért tőled. Valószínűleg igazságtalannak érezte, hogy a főnök sokkal jobban jön ki az üzletből, mint te, s az elkeseredés mondatta vele ezeket a szavakat. Ha becstelen lenne, három év alatt talán már kiderült volna. De sajnos nem biztos. Lehet, hogy most kell szembesülnöd vele, hogy az a férfi, akit a szerelemtől elfogultan láttál, valójában nem olyan, mint amilyennek elképzelted. És innentől bármi lehet a folytatás. De a helyedben, nem szaladnék előre, most oldjátok meg ezt a problémát, és reméld a legjobbakat, de figyeld őt nyitott szemmel.
2014. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyatosan primitív lehet a férjed. Nem beszélve arról hogy ha az én alkalmazottam lennél, azonnal kirúgnálak. Viszont a főnököd részéről is szemétség, hogy nem tarthatod meg a borravalót, a vendégek azt soha nem tulajnak szánják.
2014. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Én páromnak is más az értékrendje. Nekem eszembe nem jutna, hogy elemeljek bármit is bárhonnan. Sőt szerintem már betegesen nagy az igazságérzetem. Nem egyforma az értékrendetek, neki ez nem nagy dolog. Ha úgy nézzük valahol "jogos" lehet, hogy az a borravaló amiért te dolgozol meg a kedvességeddel ne nyelje már be a főnök. Én eddig bárhol dolgoztam mienk volt a borravaló. Szóval ezt köcsögségnek tartom ha a főnök benyeli, de ha ebbe állapodtatok meg amikor elkezdted a melót ehhez kell tartsd magad. Párom is sokszor állított haza idegen holmikkal mikor költöztető cégnél volt. Azt mondta olyan helyekről hozta ahova már évek óta be se néztek, leselejtezett cégek stb, neki ez tök normális volt a főnöke is ezt csinálta vele együtt. Amúgy régen én is volt hogy elcsentem egy-két dolgot de emlékszek anyám úgy elvert amiért hazudtam neki meg loptam hogy napokig lábra nem tudtam állni. Aztán apámtól is kaptam úgyhogy azóta ezt szó szerint belém verték és azóta eszembe nem jutna lopni. neked is párodra kellene hatni, ne az ő mintája legyen a követendő.
2014. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Eszembe sem jut hogy belenyuljak a kasszába és kivegyek onnan bármennyi pénzt is. Ami elgondolkodtatott, hogy ha aszerint tennék, ahogy ő szeretné, milyen bajba kerülhetnék ? Ő azzal nem számol ? Akit szeretek, sosem tudnám olyasmire kérni, amiből baja lehet, főleg nem törvénysértésre.
2014. febr. 9. 15:11
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
4-es vagyok, bocsi lehet a vége félreérthető így utólag, nem azt akarom mondani, hogy verd szét a párod, csak hogy beszélgess el vele, hogy elég fura egy nézőpontja van.
2014. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy sima lopásra való felbujtás.Hányinger.
2014. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
addig menekülj amíg nincs gyerek.
2014. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Tudom nem a témába vág, de amúgy lehet mi gondolkozunk túl mereven akik tisztelik a szabályokat lehet túlságosan is tiszteljük. Pl. nekem soha eszembe nem jutott volna hogy megcsaljam a páromat, elképzelhetetlen volt számomra hogy egy nő eljárkáljon más pasikhoz. Csak történeteket hallottam férfiaktól, hogy milyen szemetek a nők. Mondom biztos jó nagy ku(r)vákkal állhattak le ha így jártak. Aztán elkezdtem dolgozni az új munkahelyemen ahol nagyon jóba lettem a csajokkal. Eljárkáltunk együtt iszogatni, volt hogy feljöttek hozzánk beszélgetni, nagyon aranyosak mind. Addig addig míg kiderült, hogy a 4 koleganőm közül 3 úgy csalja a párját ahogy nem szégyenlik. De nagyon pofátlan módon, és meg nem mondtam volna róluk hogy képesek lennének rá. Az egyik csaj tök kis szerény cuki lány...már elgondolkoztam azon, hogy én csinálok valamit rosszul?
2014. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
biztos nem hozmám a páromat ilyen kellemetlen helyzetbe, hogy lopásra invitáljam... Max. annak az embernek mondok ilyet, akit ki nem állhatok és azt akarom hogy lejárassa magát. Én is lépnék a helyedbe, amíg nincs baba...
2014. febr. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!