Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél? Kihez mentem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél? Kihez mentem férjhez? Szeret ő engem?

Figyelt kérdés

Férjemmel három éve élek házasságban, modern magán vendéglátó egységben dolgozok, pultos vagyok. ( konyhai kifőzés, fagyipult, stb.) A minap arra kért a férjem, hogy mivel szerinte alacsony a fizetésem, és a borravalót ugy is én általam kapja a tulaj, nyuljak a kasszába zárás előtt, és vegyek ki mindennap annyit, amennyit borravalónak gondolok.

Engem ez igen elgondolkodtatott.


2014. febr. 9. 14:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

ha a férjed tisztességes ember lenne, akkor arra bátorítana hogy kérj fizetésemelést.

ugye tudod hogy ha munkahelyről lopsz és kiderül, akkor kb egy életre elvágod magad mindenhol?


tedd helyre a jóembert, mert valami nagyon el van csúszva az agyában!

2014. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jó fizetésem van, fix fizetés munkaszerződéssel. Amit a férjem kérne, az egy önkényes kártérités egy vélt anyagi hátrány miatt.
2014. febr. 9. 19:50
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm amiket irtatok. Én is igy gondoltam, tudtam, éreztem, hogy ez igy nem jól van. Semmiképp nem a lopás a megoldás, főleg nem egy olyannak, akit gyermekkorától arra tanitottak, hogy elégedett legyen, és soha ne nyuljon senkiéhez.

11-es köszi !

2014. febr. 9. 20:14
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem a te feladatod,hogy megneveld, arra ott voltak a kedves szülei. Ha ennek ellenére ilyesmi van az agyában,akkor idő kérdése, hogy valami törvénytelen dolgot csináljon. Nem, nem szeret, mert akit szeretek annak nem akarok rosszat, márpedig ha lopsz akkor téged kever bajba. Undorító. Ez egy bizalmi állás, ha pénzzel dolgozol, én is pénztárban vagyok, abzsolút rám van bízva havi többszázezer ft, mégis eszembe nem jutna lopni. Max nyafogok, mert a fizu az tényleg kevés. :)

Szóval, lépj le tőle! Ugye nem akarsz még szülni is egy ilyen embernek?

2014. febr. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!