Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Esküvő után milyen hamar jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő után milyen hamar jött a gyerek? Akinek nagyon nagyon "gyorsan összejött" okozott problémát?

Figyelt kérdés
éve vagyunk együtt, de csak 4 éve költöztünk össze, Júliusban volt az esküvőnk augusztusban nászút, és már lényegében terhesen jöttem haza...kicsit aggódok hogy esetleg túl hamar jött.
2014. febr. 18. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan? ha még nem akartátok volna, akkor védekeztek, ha meg nem használtatok semmit, akkor gondolom meg lett beszélve, hogy jöhet, hát hamar jött:)
2014. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért 4 év együttélés után nem olyan korai az te kérdező :)


Én az esküvő hónapjába hagytam abba a fogamzásgátló szedését, egyszer megjött még, aztán már csak a fiam születése után. Nálunk nagyon hamar összejött.

2014. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem beszéltük meg mert hormonbetegségem és Pcom is volt, amit októberben kezdtek volna kezelni...csak hát akkora már kezes lábas kisember volt odabent aminek semmi tünete nem volt....az orvosok is megakadtak a dolgon, hát még mi :) vagyis én a férjem már akarta.
2014. febr. 18. 14:28
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
de nem védekeztetek így benne volt a pakliban, hiába van a betegséged
2014. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nekünk az esküvönk szeptemberben volt, juliusban megbeszéltük, hogy akár jöhetne is a baba...na erre pár hétre már terhes is voltam. mi nagyon örültünk neki, nem gondoltunk volna, hogy nagyjábol az elsö gumi nélküli alkalomkor összejön.. :)
2014. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben volt az esküvőnk, márciusban gondoltuk, hogy jöhetne a baba lassan, és elsőre sikerült is. Szóval 6 hónap.
2014. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy éve együttélés után házasodtunk, de már a házasság előtt kb. fél évvel megbeszéltük, hogy jöhet a baba. A 3. hónapban össze is jött, éppen az esküvőszervezés közben. Az esküvőmön voltam 9 hetes, szűk családi körben esküdtünk, el is árultuk, hogy jön a baba. Az esküvőnk utáni héten vérezni kezdtem, és nászút helyett a kórházban kötöttem ki missed ab műtéten :( De a lényeg, hogy mi is úgy gondoltuk, hogy kezdjünk próbálkozni időben, mert úgyis kell fél év, de gyorsabban összejött.
2014. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
2012 szeptember végén volt az esküvőnk 1 hétre rá mentünk nászútra, esküvőtől számítva 1hónap múlva pozitívat teszteltem. Az volt az első "próbálkozós" hónapunk :) Azóta fél éves múlt a kislányunk, imádjuk, a kapcsolatunk nem változott semmit. Szeretjük egymást nagyon és kerek lett az életünk:)
2014. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi elmentünk nászútra és mikor hazajöttünk mindenki azt kérdezte, hogy terhes vagyok végre?!

Az összes rokon, még a sarki boltos néni is ezzel "zaklatott" minket. Ugyanis tök természetes, hogy a nászúton a feleség teherbe essen.

Végül meguntuk 3 hét állandó kérdezgetés után a témát és közöltük, hogy már az esküvőn is terhes voltam, csak nem nő a hasam úgy, mint egy normális terhes nőnek.

Nászúton már 3 hónapos terhes voltam. :)))

2014. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Örülj neki, hogy pcos mellett egyáltalán összejött a gyerek természetes úton. Vagy szeretted volna, ha évekig kínlódtok mindenféle kezelésekkel, ahol mindig elmondják, hogy nem lesz könnyű?
2014. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!