Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas nők, mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas nők, mennyi ideig jártatok a párotokkal, mire megkérte a kezeteket?

Figyelt kérdés
Hónapok, esetleg évek?
2014. febr. 21. 14:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%
2 éve ismertük már egymást, amikor a körülmények végre engedték, hogy összejöjjünk, rögtön összeköltöztünk. 4 hónappal később kérte meg a kezem, rá 8 hónapra házasodtunk. Most lesz pár hét múlva az első éves házassági évfordulónk :)
2014. febr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
83%
4 és fél éve jártunk, amikor megkérte a kezem, eljegyzés nem volt, pár hónap múlva összeházasodtunk, nem laktunk együtt előtte és még a házasság után sem egy évig, munka miatt, ilyen is van, bár gondolom nem gyakori.
2014. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%
2 év után volt eljegyzés, pont két hónapja. Esküvő időpontját még nem tűztük ki.
2014. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
67%
1év után megkérte a kezem, rá 3 évre volt a lagzi. Én nem akartam hamarabb.
2014. febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%
3 hónap után megkérte a kezem, összeköltöztünk, rá 4 hónapra volt az esküvő. 18 éves házasok leszünk tavasszal, lányunk 17 lesz ősszel.
2014. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
32%
Azért nem semmi, röhejes, hogy akik normális időtartam után házasodtak (min. 3-4 év együtt töltött idő, együttélés után), vagy gyermekesen, azokat lepontozgatják, de akik 1-2 hónap vagy 1 év után felelőtlenül, vakon és hülyén oltár elé álltak, azoknak nyomják a zöldet...
2014. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
51%
:D gyorsan mindenkinek nyomtam egy zöldet:)
2014. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
74%
1 hónap után azt szerette volna, hogy a felesége legyek... :) De gyűrűvel, rendesen 6 hónap után kérte meg a kezem. Rá 4 évre tartottuk meg az esküvőt... És immár 10 éve együtt vagyunk jóba-rosszban. 29/nő
2014. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

én még nem pontoztam senkit

az én apám fél év után jegyezte el anyumat és pár hónap múlva össze is házasodtak, 25 éve együtt vannak.

Nem biztos, hogy felelőtlen, aki hamar házasodik, ők már érettek voltak a huszonéveik közepén.

Olyanról is hallottam, akik viszont évekig együtt éltek és a papír rontott el mindent. Szóval nem ezen múlik, van akinek sikerül, van akinek nem.

Én csak kíváncsi voltam, ki mennyi idő alatt jutott el eljegyzésig, aztán házasságig, mert egy barátnőm kétségbe van esve, hogy a barátja 4 év együttjárás után sem kéri meg.

De ahogy a válaszokból látom, nagyon sokan vannak így, tehát el is mondhatom, hogy butaság amit gondol, hogyha 1-2 év után nincs eljegyzés, nem is lesz ... mert ez nem feltétlenül igaz. :)

2014. febr. 21. 16:25
 20/29 anonim ***** válasza:
67%

vak és hülye, aki mondja...

én fel tudok mutatni 18 év házasságot, sokan meg több évi együttélés után összeházasodnak aztán három év múlva elválnak...

2014. febr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!