Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mennyi idő kellett ahhoz hogy...

Mennyi idő kellett ahhoz hogy családot tudjatok alapítani?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy minden meg legyen hozzá: békés, biztonságos otthon, szerető férj/feleség, anyagiak, stabil állás ilyenek.

Én mindig azt szerettem volna ha 28 évesen szülöm az elsőt, de odáig már csak 4 év van, és elég kevésnek érzem, ugyanis semmi sincs meg hozzá, amit fent felsoroltam. Se pár, se saját lakás, se az anyagiak.

Nektek mennyi idő alatt jött össze mindez?



2013. jan. 17. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Saját lakás ha nincs spórolt pénzed még hitelt sem kapsz. 2-3. év alatt össze spórolod a hitel 20%-át majd 18-20. év adósság után lesz saját lakásod.
2013. jan. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk 7 év kellett, hogy önerőt gyűjtsünk a saját lakáshoz na meg pénzt a bútorokra. Aztán még egy kis pénzt az esküvőre(szűk körű) majd még egy kicsit a gyerekvállalásra és pluszban egy kis lekötött összeget vésztartaléknak. Most próbálkozunk az első babával. 29 és 31 évesek vagyunk.

ezek nélkül nem mertünk belevágni a családalapításba, mert nem úgy van, h megszorulunk és akkor apu fizeti fél évig a hitelt vagy hazaköltözünk vmelyik szülőhöz.

2013. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!