Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mikortól érezted azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól érezted azt, hogy vége a házasságotoknak?

Figyelt kérdés
Van gyereketek? Mik az egyértelmű jelei annak, hogy vége? Nincs 3. személy a dologban, de úgy érzem, egyikünknek sem felel már meg, ami van, sokat marjuk egymást, lépni nem léptünk még. Honnan tudom, hogy visszafordíthatatlanul megromlott a kapcsolatunk? Vannak még jó pillanatok, úgy havi 1-2x, de nekem ez nem elég...
2014. febr. 22. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Sajnos én is így vagyok! Állandóan vitázunk, pár napig nem tárgyalunk egymással, aztán újra beszélünk, de sajnos ettől a probléma nincs megoldva. Mindig ugyanazok a körök. Megőrülök! Van egy 3 hónapos gyerekünk! Csak ő tartja bennem a lelket! Eddig abban reménykedtem, hogy a gyerek majd megváltoztat mindent és innentől csak Mi számítunk neki. Tévedtem! Lehet, hogy pont a gyerek miatt kellene sürgősen kilépnem a hàzasságból! De egyszerűen nem bírom elviselni a gondolatot, hogy màsok miatt ne legyen a fiamnak apja! Nálatok mik a fő problémák? Vagy már mindenen vitáztok?
2014. febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Első te komolyan beleszültél egy évek óta totálisan foshalmaz kapcsolatba egy szerencsétlen gyereket is, hátha az majd megváltoztatja a férjed? Basszus az ilyen anyákat kellene lecsukni, akik figyelemfelkeltési eszköznek használják fel a gyereküket... undorító.


Kérdező: akkor, amikor úgy érzitek mind a ketten, hogy nem akartok ezen a helyzeten javítani. Amíg van bennetek akarás, kitartás a kapcsolat iránt, addig remény is van, hogy megjavul. De ha nagyon eltávolodtatok egymástól, akkor igenis tudomásul kell venni, hogy ez sok feladással, változással fog járni. Mérlegelnetek kell, hogy megéri-e.

2014. febr. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Házassá előtt is voltak problémák, de orvosoltuk azzal, hogy külön költöztünk albérletbe míg fel nem épül a házunk. Senki nem szólt bele az életünkbe, maga volt a tökély. Életem legszebb hónapjai voltak. Terhes lettem. 4 hónap után úgy volt nagyobb albérletbe költözünk. De akadt egy jobb lehetőség, egy bérlakás, ott ahol anyósomék laknak.(Egyébként anyagilag tök mindegy lett volna, ki tudjuk fizetni, de egy kertes ház mégis csak jobb) Végül kiköltöztünk ide. Azóta maga a pokol. Mindenbe beleszólnak, a gyerekkel se foglalkoznak, kb. annyit, hogy 3 naponta lejönnek fél órára és beszélnek neki. Soha fel nem veszik, semmi. Szülés után csak anyukámra számíthattam, ő jött át mindig segíteni. Hozzáteszem anyósomék 5 perc sétára laknak. Le lejött ő is de soha semmi segítség. Oké megoldottam én is, de azért mégis...

Ja a sógornőm közben terhes lett, na azóta még a férjem is csak velük foglalkozik, mert jaj szegényekkel mi lesz mert a tesójának a pasinak nincsen munkája, mert otthagyta, mert nem tetszett neki, most mikor már tudja hogy gyerek lesz és arra vár, hogy majd az én drága jó uram szerez neki. Persze így is van. Majd a férjem megoldja az ő megélhetésüket.

Szóval kedves második előbb kérdezz aztán alkoss véleményt. Ha nem lett volna boldog a férjemmel nem szültem volna neki gyereket. Amikor kiköltöztünk és kezdődtek a viták, onnantól reméltem, hogy pár hónap és megszületik a gyerek megoldódik. Bár csak simán el kellett volna költözni még akkor, vagy ha most elhúznánk talán még megmenthető lenne. De ebbe a férjem már nem megy bele!!

2014. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bennem van kitartás, de a férjemben nem úgy látom, így kezd nem érdekelni a dolog. Lehet, addig fel sem fogja, míg össze nem pakolom a gyereket..

2014. febr. 22. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!