Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Együtt maradnátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok a párotokkal 17 év házasság után a 3 gyerek kedvéért?

Figyelt kérdés

A gyerekek 15, 7 és 3 évesek. Szeretők nincsenek. A ház eladásából 2 külön lakás vásárolható lenne. Mindkét fél dolgozik és el tudná tartani a gyerekeket.

A házasság kihűlt, de a felek nem gyűlölik egymást. Egymáshoz közeli lakásokat vehetnének, a gyerekeket bármikor láthatnák, de egymással nem akarnak és nem tudnak egy levegőt szívni.

Ilyenkor mi a teendő? "Együtt" tovább, vagy külön-külön?


2014. febr. 24. 13:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%

3év alatt kihűlt.Az szép. (gyengébbek kedvéért megmagyarázom miért 3 év)

A legkisebb gyerek 3 éves.Tehát 3 éve még nem volt kihűlve különben nem lenne egy 3éves gyerek a képben.


Azon kívül pedig mi az,hogy kihűlt?

2014. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Külön, ahogy leírtad. N30
2014. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kihűlt, mert nincs sem testi, sem lelki érdeklődés igazán a másik iránt.
2014. febr. 24. 13:33
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

A gyerekek kedvéért ne maradjatok együtt, az én szüleim is együtt maradtak miattunk, a párom szülei szintén.

Bár ne tették volna!!!

2014. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%

kedves első 17 év házasság után hűlt ki, és 3 gyerek kedvéért lenne az együtt maradás. valamit félreértettél.


válj el amúgy.

2014. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Csak a gyerekek kedvéért ne. Ha a házasság mindenképpen menthetetlen, már semmi se segítene, akkor váljatok el békében.
2014. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
mi a gyűlölet, ha nem az, hogy nem bírtok egy levegőt szívni?
2014. febr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%
# 5 Kedves ötödik talán tanulj szövegértést,mert kva gáz,hogy felnőtt fejjel még sok ember nem érti mit olvas.
2014. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Ezt neked kell eldönteni, nehogy már pár fórum hozzászólóra hallgass... Én egyszer váltam el még gyermek nem lett és azt egyáltalán nem bántam meg, de 3-nál nem tudom mit tennék. Te egyébként az Anya vagy vagy az Apa? Az furcsa nekem, hogy nem gyűlölitek egymást, de nem tudtok egy levegőt szívni olyan ellentmondásos kicsit...
2014. febr. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mindketten önzéssel vádoljuk a másikat, mindketten úgy érezzük, hogy ki vagyunk használva és mindketten pótcselekvésekben keressük az elismerést.

Ha egy fedél alatt maradunk, óhatatlanul elszakad a cérna, időről-időre, amikor már nehéz tűrni a méltánytalan bántást.

2014. febr. 24. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!