Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyünk, ha a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk, ha a párommal nem tudunk megegyezni, hogy hol lakjunk esküvő után?

Figyelt kérdés
Májusban lesz az esküvőnk. A párom egy panelban lakik egy városban, én egy kertes házban falun a tesómmal. Semmi képpen nem akarom a tesómat otthagyni egyedül. A párom meg nem hagyja a házát. Mit tegyek?
2014. febr. 24. 18:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baja a testvérednek? Ellátásra szorul?
2014. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a tesód, szüleid nincsenek? Ne haragudj, de ebben az esetben a párodnak van igaza. Azért lesztek házasok, hogy együtt éljetek, ketten nem pedig a családdal együtt.
2014. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor max nem házasodtok össze. Közös élet közös lakásban egy tesónak semmi keresnivalója benne.
2014. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ekkora az egyetértés köztetek, akkor minek házasodtok össze? Értelme nincs.
2014. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hagyhatod egyedül a tesódat?

Szerintem teljesen jogos igény, hogy ketten éljetek.

Kivéve, ha tesód beteg és ápolásra szorul.

2014. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Azért mert havi harmincezer a fizuja, ezért nem hagyom ott. Amúgy sem akarok a párom házába költözni. A panel nekem egy börtön.
2014. febr. 24. 19:00
 7/22 anonim ***** válasza:
97%
Minek nektek házasság? együtt élni se bírtok...
2014. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
és így akartok összeházasodni? minek? szerintem felesleges...
2014. febr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

Tehát azért nem hagyod ott a tesód, mert anyagilag a segítségedre szorul? De hát anyagilag úgy is tudod segíteni, ha nem laksz vele.

Azt mondjuk megértem, hogy nem szívesen laksz panelban, ezt át kellene beszélnetek és valami kompromisszumot kötni, mondjuk családi ház a város közelében, vagy ilyesmi.

De a tesóddal nem kellene, hogy ennyire össze legyél nőve.

2014. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem előzzétek meg a válást. Ne házasodjatok össze... Ha így indultok semmi értelme.
2014. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!