Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal, hogy elmondja hogy mi a baja?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt, és most adódott egy olyan helyzet, hogy ideköltözött hozzánk amíg a szüleim nincsenek itthon. Eleinte minden rendben volt, de mára már napi szinten összeveszünk. Állandóan szurkálódik, sopánkodik, a lélegzetvételembe is beleköt. Pl nem tetszik neki ahogy mosogatok (bezzeg ő nem mosogat el), meg hogy nem ugrok egyből amint kiejt a száján valamit, mert nekem nem abból áll a napom mint az anyjának, hogy nincs más dolgom, csak kiszolgálni. Mosni is 2 naponta akartat engem, de nem érti meg hogy ez nem így megy.


Már rákérdeztem, hogy mi a baja, miért ilyen? Azt felelte, hogy mert én nem csinálok semmit. Közben pedig ez nem igaz mert mindent én csinálok, ő meg egész nap sorozatot néz. Ma megint megkérdeztem, kértem hogy mondja el mi a baj, erre a válasz: "Már elmondtam." és nézi tovább azt a vackot a laptopon.


Már csókot se ad, csak fanyarog mindenre. Mit csináljak? Nézzem levegőnek? Vagy mondjam neki, hogy költözzön vissza az anyjához? De akkor meg megint sértődés lesz belőle... Tanácstalan vagyok, mit tehetnék?


2014. márc. 4. 13:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Lakva ismerkszik az ember...
2014. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Hogy elmondja mi a baja? Dehát minden percben megteszi!

Azt hiszi ő a kiskirály, ráhagytad első perctől, hogy te kiszolgálod, kinyalod a csinos fenekét. Miért tetted? Itt a következménye!

Ő mit tesz érted? Mit tesz a kapcsolatotokért? Azonkívül , hogy erősen rombolja!


Én nem tudom te mit csinálj, meg szerintem hiába is mondanám, mert ha nem látod a fától az erdőt vagy csak nem akarod, akkor úgyis mindegy, mit írunk ide.

Már rég szóltam volna neki, hogy emelje meg magát, ha valami nem tetszik, meg amúgy is, nem csak te élsz ott. Ha meg ezt így csinálja, szedheti össze a cuccát és távozhat ott, ahol bejött, erre se te, se más normális ember nem volna kiváncsi!

2014. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
62%

Általában a pasik szlogenje az hogy ha nem ők unnak rá a nőkre akkor előbb vagy utóbb a nők unnak rájuk.


Itt is ezt történt.

2014. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem megy Nektek az együttélés sztem csak az az oka.Lehet neki nem is menne senkivel,csak anyucival :)))
2014. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

De ez az hogy azt nem mondja el mi a _tényleges_ baja, csak műbalhézik minden kis hülyeségen.


Hát én ezt meg is mondtam neki, hogy aki a száját tudja járatni, az a kezét is. Úgyhogy ha nem tetszik neki valami, akkor meg tudja ő is csinálni, nem fog leszáradni tőle a kis keze. Persze ilyenkor meg jön az hogy "jaj te mit tudsz egymagad megcsinálni?", próbálkozik pszichésen hatni rám, hogy majd ezzel elér hátha valamit, az anyjánál lehet ez működött, de tőlem aztán várhatja hogy ezt bevegyem. Megmondtam neki, hogy itt nincs diktatúra, mert nem gyerek már.


Viszont azt nem értem hogy miért "őrül meg" egyik percről a másikra. Vannak "józan" pillanatai, de egyre kevésbé. Én már arra is gyanakodtam, hogy annyira nem tud már mit kezdeni magával, hogy a balhézással vezeti le a benne lévő feszkót.


Reggel is mennénk a boltba, ő felöltözik aztán indul, de én szoktam reggelente zuhanyozni is mert izzadós vagyok. Jódolgában ott noszogatott hogy jaj mikor leszek már kész, meg az újságokat lapozgatta. Mondom neki egészen nyugodtan kiviheted a szemetet nagy unalmadban, nem tudom látod-e, de tele van. Magától az ilyen dolgokra nincs "esze", hogy "na akkor amíg nem indulunk szétnézek már, hátha van valami kis tennivaló és megcsinálom", de nem. Külön kérvényt kell benyújtani.

2014. márc. 4. 13:55
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
4-es értek egyet, illetve az 1.vel. Most derül ki, hogy milyen is lenne a közös életetek valójában. Ha később is ezt akarod, akkor csináld csak. Én azt csinálnám a helyedben, hogy két napig tényleg nem csinálnék semmit, és amikor szóvá teszi, akkor mondhatod, hogy na látod, ilyen, amikor nem csinálok semmit. Ha ez sem használ, akkor agyő...
2014. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Te összeköltöztél a volt pasimmal??? :D
2014. márc. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
látod, milyen jó, hogy adódott egy összeköltözős helyzet? most már tudod, hogy ehhez a fazonhoz nem mész hozzá
2014. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Állj a sarkadra,mond el neki,nem vagy cseléd,ő is eltudja maga után mosogatni az edényeket,az már túlzás,hogy mindent te csinálsz,ő pedig csak kiosztani tud.Ráadásul mindezt nálad csinálja.LOL.Szerintem mond el neki,határozott fellépéssel,hogy vagy változtatsz te hercegkisasszony vagy viszlát.


Meg se engedném ezt a hangnemet,az biztos.Van egy határ.


26/L

2014. márc. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

14:06:

nem,ő az én exemmel költözött össze.

Az is ilyen volt,egyszem gyerek,megszokta,hogy ki van nyalva a popója.Amig nem költöztünk össze,nem tűnt fel.Aztán ráébredtem,kidobtam,nekem nem kellett nagyra nőtt hisztis gyerek,aki nem hogy nem képes magától megcsinálni bármit,még nekem csinálta a melót plusszba (mindent szerteszét hagyott,nem csak ruhát,kaját maradékkal,amit elleptek a hangyák,fürdőbe maga után feltörölni luxus volt,wc-t normálisan letakaritani maga után detto,és csodálkozott hogy nem csinálom meg utána a mocskát,hisz az anyja megcsinálta)

2014. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!