Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csaltad már meg a férjed/feles...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltad már meg a férjed/feleséged? Hogy tudtál utána a szemébe nézni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Párom a kapcsolatunk legelején 4 évvel ezelőtt megcsalt párszor. Akkor vált el, elkezdett bulizni, ismerkedni így kerültem én is a képbe. Akkor azt mondta komoly kapcsolatot nemigazán szeretne egyenlőre és randizgatott is mellettem lányokkal. Lefeküdni nem feküdt le egyikkel sem, csak 1-2 találkozásig mentek el, de abban is hazudozott. Ezt akkor betudtam a válásának és hogy félt új életet kezdeni. Nem is ez a lényeg, azóta úgy alakult a kapcsolatunk hogy együtt élünk most várom a közös babánkat, imád minket...viszont..folyamatosan belebotlok ismerősi körömben, hogy ez is csalja a párját, az is csalja a férjét pedig ők is imádják a párjukat, de mégis.. És mesélik nekem a sztorikat, hogy mikor, hol, hogy csalják őket. És nyugodtan a párjuk szemébe tudnak nézni, mintha semmi sem történt volna. Semmi lelkiismeret furdalás, semmi megbánás, ugyanúgy élik a családi életüket. Meghallgatom őket, mert kollégáim, barátnőim, de hányni tudnék tőlük. Az egyik barátnőmet eleinte még bíztattam is, mert láttam hogy a jelenlegi párjával nagyon nem jó a kapcsolatuk gondoltam vált és legalább szakít a mostanival ha már ennyire nem szereti, de nem...2 éve csalja folyamatosan és előadja az álszent, kedves háziasszony szerepet. Ha nem ismerném őket el nem hinném, hogy ilyeneket csinálnak. Ha néha kiborulok az ilyen dolgok miatt, ismerősöm mindig hozzám vágja hogy nem velük van baj hanem nekem túl merev a hozzáállásom. Lehet...nem is a megcsalás ténye zavar annyira hanem a hazugságok...miért kell ezt így csinálni? Nem félnek, hogy ezt az élet visszaadja nekik duplán? Páromat csak azért írtam a történetbe, mert oké megbízok benne, de mikor látom, hogy szinte az összes ismerősömnél már volt/van megcsalás félni kezdek hogy mi van ha ő is félrejárkál, mert nagy színészi tehetséggel van megáldva azt tudom...mi van ha ő is csak előadja itthon az aggódó apa szerepet?

Nem is annyira a megcsalás ténye inkább a hazudozás zavar. Azt még el tudom képzelni hogy valahogy "összejön" a megcsalás, de másnap odaáll a párja elé és legalább ennyivel megtiszteli hogy elmondja, megbeszélik ezt még talán lehet orvosolni..de amikor valakinél ez rendszeres az szerintem undorító. Vagy még azt is el tudom viselni mikor valaki nagyon rossz kapcsolatban van és egyébként is váltana akkor oké ismerkedjen másokkal, de amint van valami akkor lépjen le a jelenlegitől ne áltassa.. Szóval ha valaki megcsalja a párját, legalább annyi lenne benne hogy a másiknak is megadja a lehetőséget a választásra hogy ezt elfogadja, vagy keres ő is mást, vagy külön válnak, de ez így undorító és egyoldalú. Nektek mi a véleményetek?


2014. márc. 5. 08:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
En is megcsaltam a párom még az elején, nem gondoltam vele komolyan, gondoltam csak egy aztán majd szépen tovább áll. Nem állt tovább, a megcsalás nagyon megviselte öt(rögtön elmondtam neki), akkor jöttem rá, hogy ez a fiú tényleg szerelmes belém és egy életre tervezett velem. Azóta nem csaltam meg, visszanyertem a bizalmát- nagyon nehezen, útban van a baba és tudom, hogy teljesen tönkretenné lelkileg, ha megcsalnám, és imádom öt, nincs is okom megcsalni. Volt pár kapcsolatom elötte és mindig elmondtam, ha féreléptem, mert erre is volt példa.
2014. márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

A véleményem nekem is az, hogy a legjobb szakítani és új életet kezdeni, ha új férfi/nő került képbe.

Bizonyára azért nem teszik ezt, mert az új nőt nem tudják elképzelni hosszú távon, de az is lehet, hogy a nő nem akar. Több tényezősek ezek a dolgok, van olyan is, aki a gyerekek miatt nem akar válni, nem akarja, hogy sérüljenek. És olyan ismerősöm is van, aki 1-2 alkalommal félrelépett, aztán utána már nem, ő jobban tette, hogy nem mondta el, csak fájdalmat okozott volna vele, így csak neki van bűntudata, viselje ő a következményt!

2014. márc. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem az "imádom" szó az undorító. Inkább csaljon meg egyszer a feleségem, minthogy ezt a szót használja rendszeresen. Komolyan. A megcsalásnak elsősorban a következményétől undorodhatunk. Ahogy te is írtad. De nem minden megcsalásnak van rossz, vagy egyáltalán bármilyen következménye. Úgyhogy tényleg merev vagy, ha már attól is undorodsz, ha meghallod hogy félrelép valaki.
2014. márc. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem a megcsalás következményére gondolok, mert ahogy írod az van hogy ki se derül. Hanem az a hazudozás és titkolózás ami körülötte van az az undorító, az hogy én a barátaimnak nem vagyok képes hazudozni. És mikor belegondolok, hogy ezek az emberek nyugodtan lefekszenek este a párjuk mellé aludni, mikor pár órával előtte lehet még mással henteregtek, na ez amitől legjobban hányni tudnék, hogy normális(nak) gondolt embereknek mennyire nincs erkölcsi normájuk. Nem vagyok én se szent, nem mondom hogy nem tudnám elképzelni hogy más férfiakkal is legyek a párom mellett, lehetne is rá alkalmam ha akarnám, de nem tudnám megtenni, mert tudom hogy utána leköpném magam a tükörbe ha bele kellene nézzek.
2014. márc. 5. 09:37
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Nincs hűséges pasi, csak olyan aki még nem bukott le. Ezt tudomásul kell venni. Természetesen lehet rózsaszin köd ez ügyben csak felesleges.Jobb a realitás.
2014. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként első gyereknél minden pasi igy viselkedik, ahogy a tied.Ebben semmi extra nincs. Ilyenkor még tudják tartani magukat.
2014. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem első gyerek, már van neki egy 7 éves kislánya akit én nevelek, mert ott az "anyja" kavart párom háta mögött és lépett le más pasival, évek óta nem is láttuk a nőt. Ez nem ide tartozik, de nem hinném, hogy köze lenne a gyereknek a megcsaláshoz. De számomra alapvető emberi érték lenne ha szeretem őket, foglalkozok velük, akkor ne bántsanak meg. Ugyanúgy a barátaimtól se tűröm a hazugságot, én is a pofájukba vágom ha valami nem tetszik mint a hátuk mögött hazudozzak. Csak azt veszem észre hogy manapság egyre több ilyen kapcsolat van ahol nincsenek tekintettel egymásra. Vagy mikor valamelyik nap ismerősöm teszi fel a facebookra a fotoját a feleségével közös pocakos foto, így meg úgy szeretik egymást, várja a kislányát hogy megszülessen, nagy nihill, ideális családkép, közbe meg tudom róla, hogy előtte 7végén még más nővel bulizott míg a csóró felesége a nagy pocakjával éppen már 3 napja aludni nem bír.
2014. márc. 5. 09:56
 8/19 anonim ***** válasza:

"Csaltad már meg a férjed/feleséged?"

Igen.


Elotte vagy fel evig ment mar a herce-hurca, meg a fenyegetes, hogy egy csoppet tiszteljen mar. De nem, mintha a labtorloje lettem volna.


Masnap voltam annyira ember, hogy en magamtol mondtam el. (Amugy soha ki nem derult volna.)

2014. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
A kapcsolatbeli első gyerekre gondoltam.
2014. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
És mi volt a reakció, következmény?
2014. márc. 5. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!