Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tehetnék, hogy változtasso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy változtasson és ne legyen válás?

Figyelt kérdés
A párommal 3, 5 éve vagyunk eggyütt. Van egy 5 hónapos kisfiunk. Nagyon egyedül érzem magam. Külföldön élünk nincsenek barátaim senki... non stop a 4 fal vesz körül. Nincs senki akitôl szeretetet kaphatnék (a fiamon kivûl). Lassan bekkattanok nagyon magányos vagyok. A páromat többször kértem, hogy próbalja meg jobban kimutatni a szeretetét de semmi... a szavaim süket fülekre találnak. Igaz sokat dolgozik ( H-P ig 10-12 órát ) de olyan nagy dolog lenne néha azt mondani, hogy Szeretlek, vagy megölelni, megpuszilni megdicsérni? Amikor kérem azt mondja ô nem ilyen fajta...hozzá teszem az elején nem ilyen volt szerintem... de még ha nem is ilyen érzelgôs ez akkora kérés??????? Teljesen kivagyok... nem tudom mit tegyek... :'(
2014. márc. 6. 05:35
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Fàradt,es mivel nem olyan tipus neki nehez ez..bujjal te, csacsogj,simogasd megnyugszik es biztos visszdja...nem kell miden aprosagert rogton vallni. Nem tamasza alla semmi, hogy nem szeret csak nem konyen nyilik meg foleg 1012 ora munka utan.
2014. márc. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

meglehet szülés utáni depressziod van


fáratság

senki nem szeret

magányos vagyok


tipikus jelek!!!

2014. márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Keress barátokat. Melyik országban vagy? Mindenhol vannak kinti magyarok baráti köre, legalább az anyanyelveden tudsz beszélni valakivel. Ráadásul miért vagy állandóan a négy fal között? Jön a jó idő, fogd a gyereket, és menj sétálni minden nap. Fedezd fel a környéket, aztán főzz valami finom magyar ételt :)
2014. márc. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

miért vagy a 4 fal között?

nem beszéled a nyelvet? nem jársz sehova? más anyukákat nem ismersz? mindegyikre van megoldás

2014. márc. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Hordozókendővel el tudsz menni mindent csinálni, a gyerek megnyugszik tőle, te meg egy csomó mindent csinálhatsz, ha otthon is magadon hordod, akkor szinte sosem fog sírni, és leülhetsz pl. a gép elé tanulni valamiről, hobbidról, vagy bármiről, ami érdekel. Csak fontos, hogy a hordozókendő jól legyen használva.


Megértem, hogy nagyon rossz a bezártság, meg hogy alig ér inger, és várod, hogy a párod hazajöjjön, és legalább egy kedves szót szóljon, de ha ő ezt nem teszi, csak te segíthetsz magadon, hogy megadd magadnak azokat a dolgokat, amik hiányoznak, neki pedig kedvesen elmondd, hogy olyan jól esett, mikor egyszer ezt meg ezt csinálta, olyan jó lenne ez megint. Szóval ne vádlón mondd neki, az nem használ.


Kezdheted ott is, hogy te kezdesz el máshogy viselkedni vele, beszélgess vele a munkájáról, vagy csináljatok vmit, amit szeret együtt, ha kivitelezhető a hordozókendő mellett. Az én párom pl. videójátékozni szeret (szerintem ez 80 éves korában is így lesz:D), én nem rajongtam érte, de néha leülök vele játszani, hogy megoszthassuk ezt az élményt, és találtunk olyan játékot, amit mindketten szeretünk.


Fura, de pont, amikor a legjobban kéne, hogy figyeljen rám, ha olyankor én figyelek rá, ahelyett, hogy ezt követelném tőle, akkor valahogy megfordulnak a dolgok, és ő is el kezd figyelni rám. Persze ilyenkor a legtöbben pont az ellenkezőjét mondják, hogy nehogy már te figyelj még jobban rá, mikor még a gyerek is ott van. Pedig nekem ez az, ami segített (próbálkoztam eleget a követelőzős módszerrel). Rájöttem, hogy nem tudom őt megváltoztatni, de a kapcsolatunkat meg tudom, mert abban ketten vagyunk, és ha én változtatok, akkor ő sem fog tudni ugyanúgy reagálni. Próbáld ki, hátha bejön.


Az otthoni bezártságérzethez meg babahordozást, és annak kitalálását javaslom, hogy mit szeretsz csinálni, ha minden erőforrás a rendelkezésedre állna, és nem létezne lehetetlen, milyen területtel foglalkoznál? Mi az, ami közben repül számodra az idő, amiben el tudsz mélyedni?

2014. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom márpedig gyökeresen nem volt az ellentéte a kapcsolatotok elején.... Szerintem amennyire ott kimutatta az érzelmeit, az a kapcsolat eleji fellángolás miatt volt, vagyis abban az időszakban azért mindenki más egy kicsit. De úgy gondolom a férjed alapvetően olyan típus, aki nem nagyon tudja kimutatni az érzéseit. Ettől még nem mondom, hogy el kell válni, de dolgozni kell azon, hogy elfogadd. Ezen kívül próbáld meg magad jól érezni a bőrödbe, próbálj meg barátokat szerezni. Ha meg mégis gyökeresen megváltozott a férjed a kezdetekhez képest, akkor ott bizony valami más van, amit meg kellene beszélni....
2014. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mustafa33 ***** válasza:
0%
A férjed muszlim (bezártságból gondolom) vagy ridegparaszt? De akkor mi a fenének mentél hozzá? Vagy az tetszett, hogy kemény macsó? Akkor meg viseld azt ami azzal jár.
2014. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Depresszió f@@sz! Szüljetek ti is és legyetek elhanyagolva, majd rájöttök, milyen az! Sajnos aki nem elég dagadt vagy szemét, nem szeretik úgy, sajnos ez van!:( Súgó, pasizgass, flörtölj, akkor fog becsülni! Nem viccelek!
2015. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy a FÉRJE hanyagolja el, nem a barátai, tehát arra nem megoldás új barátokat keresni!
2015. jan. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!