Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez jogos vagy feleség hiszti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jogos vagy feleség hiszti?

Figyelt kérdés

Kiakadtam a férjemre, szerinte oknélkül. Szerintetek kinek van igaza?


Kórházba kerültem (súlyos beteg vagyok, kb. évente 1-szer, 2-szer kórházba kerülök).


Este kerültem be, nagyon egyedül éreztem magam és sms-eket írtam neki este, erre nem válaszolt, egyikre sem.

Reggel vártam (mivel hazamengedtek,ő ezt tudta), nem jött be értem, ezért 10-kor hazagyalogoltam (több km-t). Ráadásul úgy nem jött be, hogy tudta, hogy nincs pénzem/kajám/poharam/utcai ruhám ("otthoni ruhába" vittek be).


Kiakadtam és kiosztottam, mivel úgy gondolom, hogy azért nem csinálta ezeket meg, mert számítógépes játkozott (játékfüggő). Jogos? Amúgy csak 4 éve vagyunk még házasok.


Mi a francot csináljak?


2014. márc. 9. 16:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
56%
Miert nem hivtad fel telefonon sms helyett?
2014. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
9%
össze kellet volna előtte pakolni vagy eszméletlen voltál mikor bevittek a kórházba,"nagyon egyedül éreztem magam" jó lehet az a kórház ahol csak te vagy nem volt ott senki más
2014. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:

Este: nem lehetett telefonálni, mert már mindenki rég aludt.

Reggel: hívtam és azt mondta, hogy ha nem fontos letenné inkább, mert aludni szeretne. :(

2014. márc. 9. 16:40
 4/64 A kérdező kommentje:
Elájultam többször is, azért vittek be. Éjszaka egyedül éreztem magam, mivel már mindenki aludt, én meg zaklatott voltam, mert pl.: CT-t csináltak, de az eredményt nem mondták meg, csak éjszaka, mikor rámnéztek. A szüleim már nem élnek, ezért nem volt kivel beszélnem.
2014. márc. 9. 16:43
 5/64 anonim ***** válasza:
21%

Miért nem hívtad fel sms helyett? Nem is tudom, én attól nem érzem magam jobban, hogy kapok egy "aha" jellegű válasz-smst.

Azt meg ezek szerint csak gondolod, hogy játszott, azért nem foglalkozott veled... Honnan tudta, hogy hazaengednek reggel? A sms-edből, amit lehet, hogy nem is látott?

Már ne is haragudj, de ezt te szúrtad el egy kicsit, ha akarsz valamit valakitől, hívd fel, és mondd meg neki egyenesen, ezt a játszmázás hogy is mondjam nagyon finoman... nem szép dolog. Elvárod a férjedtől, hogy gondolatolvasó legyen?

2014. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon megsértődnél, ha azt mondanám, hogy ritka egy nagy f...sz a férjed? :/
2014. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
28%

Az előadásod alapján igazad van.

Viszont hangsúlyozom, hogy "az előadásod alapján". A férjed nyilván másképp írná le ugyanezt.


Így elég nehéz "ítélkezni", ha csak téged hallgatunk meg, a te szűrődön keresztül. Nyilván úgy írod le, ahogy te élted meg.


De mivel nem is dolgunk az ítélkezés, pusztán csak tök felesleges a kérdésed...

2014. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
65%
akkor a férjed egy f.s. cseréld le
2014. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy látta az sms-eket, csak úgy gondolta, hogy ezek nem olyan sms-ek, amire válaszolni kellene.


Tudta, hogy a reggeli vizit után hazaengednek, mégse jött el értem.

2014. márc. 9. 16:49
 10/64 A kérdező kommentje:

Próbálom objektíven leírni.


Csak kiváncsi vagyok, hogy más mit gondol, hogy ha valakinek van lehetősége a kórházban lévő felesége elé elmenni reggel/délelőtt, akkor el ""kell-e"" mennie a férjnek?

2014. márc. 9. 16:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!