Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy reagálnátok, ha hallanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok, ha hallanátok a férjeteket, amint nagy átéléssel mondja egy másik nőnek, hogy mennyire gyönyörű, amikor ti nem vagytok ott és állítólag csak a trafikba ment le?

Figyelt kérdés
Felhívott véletlenül a zsebéből a telefon, és ezt hallottam. Utána csak zörgés volt, szóval letettem...
2014. márc. 11. 17:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdőre vonnám.
2014. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó: LOL ezt te sem gondolod komolyan :D
2014. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%
Mmint az nem gondolja komolyan, aki szerint a ronda nőket dicsérik, a szépeket meg, mint ő nem :D
2014. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%
Mivel nem esne jól nyilván a dolog,így kérdőre vonnám.Egyébként ennyiből még ne vonj le messzemenő következtetéseket,csak kicsit jobban figyelj oda a férjedre,hiszen ki tudja.
2014. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
82%

Hm.. a volt pasim is igy bukott le. Neki ket telefonja volt. Az egyiken beszelt a haverjaval raadasul kiabalva mert headsettel a fejen mindig kiabalt..a masik az inge zsebebe hivott engem:) vegig hallgattam hogy egy bizonyos Adri milyen jo csaj dehat o nem is tudja mi legyen..stb stb.. teljesen kiakadtam mert sokmindenen dilemazott azzal a lannyal kapcsolatba de egyszer sem emlitett engem.annyira jelentektelen volt az 5 eves kapcsolatunk..meguntam hallgatni letettem..kb fel perc mulva ujra hiv..meg mindig nem veszi eszre..tovabb beszelget..

Kb fel orara ra fel hiv hogy szia kicsim fozol nekem xy kajat ma? Mondtam majd az Adri foz neked.. hebegett habogott..nem tudta mit tudok meg honnan tudom..annyira szanalmasnak ereztem magam..olyan hulyenek..de se baj.. azota az en eletem megvaltozott csalados vagyok o meg meg 38 evesen is egyik "Adrirol" a masikra maszik:)

A te helyzeted nehez mert semmi konkretumot nem hallottal..en nem szolnek mert ha ugy van ezt meg siman kidumalja de jobban fog vigyazni. Ha teszed a h.lyet de figyelsz csendben akkor bebuktathatod marmintga van mivel..ezt ennyibol nem lehet tudni..

2014. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
Kérdőre vonnám. És féltékeny lennék. Ez már ok a féltékenységre.
2014. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Kamu!
2014. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!