Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfiak mind ilyenek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mind ilyenek, vagy csak nekem sikerült kifogni egy szívtelen példányt?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt.Ő mindig is csajozós típus volt, mégis sokszor élt hosszú párkapcsolatban is.Egy ideje téma nálunk, hogy bevallottan tetszik neki egy lány,de szerinte ez semmi komoly csak amolyan dolog mint, hogy pl engem megnéznek az utcán.Nem rég viszont szemtanúja voltam,hogy a lánnyal flörtölget..előttem.Szerinte ez csak vicceskedés,barátkozás.Megkérdeztem,akkor a többi nő barátunkkal miért nem így viselkedik?válasz:ők nem olyanok...Na mindegy ennek az egésznek a vége az lett,hogy megígérte ő saját magától,nem én kértem,hogy nem megy át oda ahol a csajjal találkozhat.Egy pár hétig betartotta.Ma esti borozgatásunk párommal a csodálatos fészbúk társaságában telt.Párom sorra mutogatta a nőket nekem akikkel valaha dolga volt vagy lehetett volna.Gondoltam magamban ebben semmi nincs mutogassa..bár így józanul ez sem túl kedves tőle,de hát eddig is tudtam,hogy neki a nők fontosak vagyis a kis hódításai.De ekkor a már korábban említett lány egy képe alá írt valamit.Párom pár mondat után azt mondta neki:Csak akkor megyek(egy korábban megbeszélt eseményre) ha te is ott leszel.Mindezt előttem írta és szerinte ebben sincs semmi kivetnivaló...
2014. márc. 16. 04:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

Van bennünk vadászösztön,nem tagadom.De én is öt

éve élek a párommal, és nem mennék bele semmiféle

más kapcsolatba.Szeretem,és tisztelem õt annyira,hogy

ez szóba sem jöhet.Ha ilyeneket tapasztalsz,akkor

komolyan beszélgessél el a pároddal.Nem akarok okos-

kodni,mert ez nem egyszerü téma,de Neked sem kellene

felõrlõdnöd egy ember miatt,akármennyire is szereted.

2014. márc. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%

Én nem értem miért tűröd, hogy megalázzon? 5 évet már elvesztegettél rá ahelyett, hogy esélyt adnál magadnak arra, hogy egy normális kapcsolatot kialakíts!

Én úgy látom, ő nem tisztel téged, és gondolom azokat sem tisztelte, akikkel előtted együtt élt.

2014. márc. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Ki milyen virágot szakajt, olyat szagol! Nyilván tudtad kivel jössz össze. Ja, és megváltozni sosem fog... előbb utóbb meg fog csalni!
2014. márc. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Ez már eléggé alapvető illemszabályokat is áthág. Nyíltan megaláz (mert megteheti..), te pedig tűröd. Mi oka lenne ezen változtatni?


Szerintem valahogy próbálj nem érzelmi alapon, átgondoltan dönteni az ügyben. Reménykedni lehet, csak sajnos nem érdemes.

2014. márc. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
85%

Egy kapcsoaltot képzelj úgy el, mint egy háromlábú zongoraszéket! Ezek a lábak pedig:

-tisztelet

-szeretet

-vágy

Ha bármelyik is hibádzik, a kapcsolat összedől, mint a háromlábú szék. Most pedig gondolkodj!

2014. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%

Nekem ez már nem férne bele...



Amúgy ahhoz a kérdéshez hogy áll, hogy ha te állnál a csaj helyében és egy másik srác csinalná ezt, vagy hasonlóan viselkedne veled?


Akkor is azt mondja, hogy ebben nincs semmi?

2014. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Jah és a férfiak általánsságban nem ilyenek..vannak ilyen típusok, de szencsére nem általanos.
2014. márc. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%
Nincs vele tisztában, hogy mit csinál... hiányzik egy kereke...
2014. márc. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem mindegyik ferfi olyan.

Ha igy lenne nem mennem volna ferjhez.

2014. márc. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
72%
Te nem kifogtad, hanem megfogtad! Most is azt próbálgatja, meddig mehet el. Az is lehet, hogy már régen megcsalt, csak te nem vetted észre, "mert ő ilyen"! Ha neked ez így jó, élj vele tovább így! Már változtatni sem nagyon tudsz rajta, mert ő is ezt szokta meg veled. Ha lenne, lesz majd gyermeked, gyermekeid, nem is tudsz majd ilyesmire figyelni. Ha tőle lesz a gyermeked, nagy eséllyel ők is ilyenek lesznek...
2014. márc. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!