Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Voltatok már ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben a házasságotok, kapcsolatotok alatt? Sikerült újra egymásra találni és folytatni a közös életet?

Figyelt kérdés
7 év után a párom úgy döntött szakít velem. Még mai napig nem sikerült megértenem mi is volt az oka, olyan zavaros volt, de az a legjobb az egészben, hogy Ő sem érti magát. Ő azt mondta mostanság monoton volt a kapcsolat és néha úgy érezte szeret, boldog, néha meg úgy, hogy nincs rendjén valami érzelmileg(?). Szakitás után pár nappal felkeresett, bocsánatot kért és közölte, hogy ez hülye elhamarkodott tett volt és sirva mondta, hogy hiányzom. Amikor találkoztunk szine izzott a levegő, Ő megölelt engem, nem úgy viselkedett, mint aki el akar engedni. Azóta sokat beszélgettünk és elmondtam neki, hogy döntse el férfi módjára, hogy mit akar. Azt mondta próbáljuk meg helyrehozni, a társam akar lenni újra. Közöltem vele, hogy rendben, de nekem idő kell a bizalomhoz, ezért tényleg kezdjünk el újra randizni, jól érezni magunkat, beszélgessünk rólunk, aztán ha biztos lesz magában, lehetünk újra egy pár. A tisztánlátás végett: nincs harmadik személy, a szemembe mondta, hogy nincs más és nem is akar mást, nem erről van szó, tudom hogy nem hazudik. Nem is arról, hogy megijedt a komoly kapcsolattól, hisz akkor nem most a 7. évben pánikolt volna be, ezt Ő mondta. Én szeretem Őt, szeretném, ha felpezsdülne az életünk, de látnom és éreznem kell, hogy Ő is ugyanúgy akarja ezt a kapcsolatot. Volt valaki hasonló helyzetben? Sikerült kimászni a mély hummálvölgyből?
2014. febr. 4. 14:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%

Én a tisztánlátás végett sem hiszem el, hogy nincs harmadik. Max. nem jött össze neki.

Nincs olyan pasi, aki ok vagy cél (=új nő) nélkül felrúg a semmire egy 7 éves (vagy bármilyen) kapcsolatot.

Csak van, aki bevallja, van, aki nem.

2014. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Ez szép és jó DE miért nem a szakítás előtt beszélte meg veled, hogy a mi probléma?
2014. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Úgy látom itt te már előre mindent megmagyaráztál saját magadnak. Az hogy volt-e már valaki ilyen helyzetben, szerintem ebből a szempontból lényegtelen. Volt, és most jobb lett neked?
2014. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%
mégis mivel indokolta a kapcsolat felrúgására irányuló döntését? Ha nem 3., ha nem megijedt a komoly kapcsolattól, akkor mi volt az ok? Ezt éreznie kell vagy nem őszinte akár magához sem.
2014. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván ez nem úgy volt, hogy egyik napról a másikra fogta magát és megunta a kapcsolatotokat. Korábban nem voltak ennek jeleni? Jártatok eleget randizgatni, voltak közös programjaitok, vagy csak úgy éldegéltetek egymás mellett? Teljesen érthető, hogy 7 év után már nincs ott az a fellángolás, ami az elején, és vágyik rá, hogy megint ott legyen. Valakinek azt is nehéz feldolgoznia, hogy a szerelem lassan átalakul szeretetté és kötődéssé. Ha a kapcsolatban mindkét ember tesz azért, hogy ez könnyebb legyen, akkor át lehet vészelni.


Amúgy meg nem kell rögtön uszítani a kérdezőt, hogy biztos csalja a pasas. Látatlanban meg pláne nem.

2014. febr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
úgy látom,az előző hozzászólók nagyon jól látják a dolgokat,én is ezeket szűrtem le
2014. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Mihály (S válasza:
100%

Az első kommentelőnek:

Van olyan férfi akinek nem más nő van a dologban és azért kereste fel az exét mert nem jött neki össze a "másik csaj" csak egyszerüen nem tudja el dönteni hogy mi is a helyzet

Elmondanám hogy nem csak a nőknek van hirtelen hangulat változásuk… én tudom hisz férfiből vagyok

hajlamosak vagyunk elhamarkodottan dönteni és idővel megbánni azokat

Mellesleg: Mindenki megérdemel egy 2. esélyt

2014. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nos, azt mondta, hogy olyan 2 hónapja van ebben a helyzetben, hogy néha azt érzi boldog és jó velem, néha meg azt, hogy már nem úgy szeret, ahogy kéne. Ez azért nem semmi indok szerintem, csak nem igy kellett volna kezelnie. Én is nagyon dühös voltam rá, első kérdésem azt volt, hogy miért nem szólt nekem erről? Előjelei nem igazán voltak, de igy utólag látom, hogy sokat hibáztunk. A válasza az volt, hogy tudja, hogy nagyon elrontotta ezzel és szólni kellett volna,de nem akart megbántani, mert sokszor azt érezte boldog és jó minden, ezért Ő is össze volt zavarodva, elcseszte. Aztán meg elvesztette a munkahelyét és engem is elhagyott. Teljesen káosz van. Egyébként sajnos mostanság tényleg csak voltunk egymás mellett, én is sokat hibáztam, volt olyan vitánk, amikor a fejéhez vágtam, hogy Ő hazug, holott kiderült, hogy nem és ez nagyon rosszul esett neki. Amikor szórakozni akart menni én többször is lemondtam, mert nem volt kedvem menni..nem igazán randiztunk mostanság, csak filmeztünk és bevásároltunk, én tanultam a vizsgákra, Ő pedig rágódott azon, hogy most mi lesz, ha elveszti az állását. Megbeszéltük azt is, hogy mit rontottunk el, mit kellene másképp....Elvileg hétvégén lesz egy randink, eléggé félek tőle, olyan ez, mintha tinédzserek lennénk, nagyon furcsa érzés...
2014. febr. 4. 14:55
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen normális reakció. 7 éve vagytok együtt. ha jól sejtem nem sok előző nője lehetett rajtad kívül. Egy kapcsolat nem lángol állandóan, valószínűleg eléggé belesavanyodott a kapcsolatotokba, és nem tudta mit tegyen. Inkább örülnöd kellene hogy lépett és nem csak várta a sült galambot, és nem futott bele más nő karjaiba. Merthogy a férfiak ezt szokták csinálni. Nem ok otthon minden, ezért elkezdik nézegetni a felhozatalt, majd ki is kezdenek azzal a kiszemelt nővel.


A te barátod ezzel szemben felvállalta hogy valami nem stimmel és elment gondolkodni. És ezek szerint részéről visszajönnek az érzelmek. Ha ezért megbünteted, legközelebb nem fog szólni semmit, majd csak azt veszed észre, hogy lett egy 3. fél a kapcsolatban.


valóban neked is jogod van gondolkozni, ezért a randizgatás nagyon jó ötlet :)


Egy barátnőm volt így közvetlenül egyetem után. Ő akart külön menni a pasijától, hasonló okokból. Randizgattak, aztán összeköltöztek megint. Ma már 2 gyerekük van, és jó a kapcsolatuk.


Szóval szerintem hagyd hogy udvaroljon :)


Sok sikert!


35/N

2014. febr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Hát, úgy nézem, te sem tudod, mi van, persze nekünk sem tudod kellőképp elmagyarázni, így nagyon nehéz válaszolni, több infó kellene "belőletek"/rólatok.


Azt el nem hiszem, hogy 2 hónapja laposabb a kapcsolat kicsit (minden több éves viszonyban vannak ilyen olyan szakaszok, nem egyforma az élet), erre csak úgy, fel kell rúgni a 7 éves köteléket! Ne haragudj meg azért, amit mondok, nem stresszelni akarlak, de tartsd nyitva a szemed, lehetséges, hogy igaza van annak, aki a 3.at említette - ha fogadnom kéne, én is arra tennék, hogy valaki igenis bezavart a képbe, akivel szórakoztatóbb, levegősebb lett az élet.


Persze gondolom lelkileg megviselhette a munkahely elvesztése is, de egy rendben lévő kapcsolatban (és ez alatt nem egy rózsaszín cukormázas, minden tökéletes életet értek, mert nem hiszem, hogy lenne ilyen) ezt együtt szokás megoldani, és nem ukmukkfukk szakítani és eldobni még azt is, ami még esetleg biztosat jelentene az életében, pont hogy ilyen élethelyzetben ez eléggé valószínűtlen!


Ha bizonyosságot szeretnél, találkozz vele, beszélgessetek, de őszintén, mert ha rendezni akarjátok a soraitokat, MUSZÁJ KIDERÜLNIE, mi volt ez! Ha nem tudod meg, csak úgy csináltok, mintha megbeszéltétek volna, aztán ott folytatjátok, ahol abbamaradt, mintha mi sem történt volna..... szerintem rövid időn belül ismét lelép.

2014. febr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!