Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan aki nagyon rövid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki nagyon rövid ismertség (1-2-néhány) hónap után házasodott?

Figyelt kérdés

tapasztalatok?

(csak kíváncsiság :))



#házasság #rövid ismertség
2014. márc. 17. 01:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Elég abszurd lenne, tekintve, hogy a házassághoz elég sok papírt be kell szerezni, és az anyakönyvvezetőhöz se lehet másnapra csak úgy bejelentkezni...persze a Sziget fesztiválon nem kizárt az 1-2 nap :)


A férjemmel egy internetes társkeresőn találtunk egymásra, az első randi délután volt, este már együtt laktunk..ennek már 7 éve..

2014. márc. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Mi nem:)

Csak annyit fűznék hozzá, hogy a hazassági szándek bejelentése, és a házasság közt 30 napnak kell Magyarországon eltelnie.

Vannak kirívó esetek, nyomós indok esetén a jegyző engedelyezheti, hogy hamarabb házasodjona pár


A bejelentéshez kell időpont érvényes fényképes igazolvány, lakcímkártya, születési anyakönyvikivonat, és a két fél jelenléte. Ezen felül plusz papírok, ha valaki volt már házas.. Válási iratok, vagy a halotti anyakönyvi.


Viszont, itt a gyakorin má voltolyan aki álszolt, hogy 1 hőnap után bejelentkeztek, sőt akik 2 hét kaocsolat után olyan is..

Szerintem merészség..

1-2 hőnap aatt nem lehet valakit kiismerni, de jől is elsülhet, hisz hiába nem ismeri 2 hónap után, de ha 2 évvel később is vele házasodna, akkor ugyanott vannak.;-)

2014. márc. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Apám 1 hónap után kérte meg anyám kezét.anyagi okok miatt az esküvő 8hónap múlva volt.

idén 29éves házasok.

2014. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Mi amikor megismerkedtünk, tudtuk ez hosszú távú dolog lesz, egymásra találtunk! Második hónapban volt az eljegyzés, 4ik hónapban összeházasodtunk, egy éven belül vásároltunk egy házat, majd gyermeket vállaltunk, ez volt lassan 5 éve, és azóta is boldogan élünk, és mindketten úgy gondoljuk,hogy nagyon jó volt így, ha újrakezdhetnénk, ugyanígy csinálnák!
2014. márc. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim egy szilveszteri buliban ismerkedtek meg, apám január másodikán kérte meg anyám kezét :D Nem is nagyon kötötték az orromra, kb 18 éves koromig azt hittem hogy volt egy-vagy két év különbség a két dátum között :) Ez elég szélsőséges példa, de már 23 éve együtt vannak.
2014. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem két hét után kérte meg a kezem, anyagi okok miatt csak az első évfordulónkon házasodtunk össze.Működik! :) Hozzátartozik a történethez, hogy mi 9 éve vagyunk barátok, tehát lényegében ismertük egymást korábbról, csupán más kontextusban.
2014. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen, talán nem volt pontos a kérdésfeltevés, persze nem szó szerint egy hónapra gondoltam, csak rövid időre. :)


Nagyon köszönöm a válaszokat, olyan jó ilyeneket olvasni. Ha jól ismerem a sztorit, szüleim is 5 nap ismertség után költöztek össze, tehát tényleg van olyan, hogy az ember egyből megérzi ki az akiben megtalálta a másik felét. :)

2014. márc. 17. 14:50
 8/13 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

sógoromék 1 hét után költöztek össze, kellett ennyi a másik lakásból való költözésre..

Évek óta egy pár..de enm házasok, de azért mert ők sosem szeretnének házasodni.

2014. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem, de ismerek ilyen házaspárt. 2-3 hónap után házasodtak össze, azóta is boldogok már kb. 25 éve, és szép két gyerekük van.
2014. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Márciusban megismerkedtünk, áprilisban megkérte a kezem, augusztusban házasodtunk (csak a papírok miatt vártunk eddig). 8 éve vagyunk házasok. Nem mondom, hogy zökkenőmentes a kapcsolatunk, de úgy vélem, 2 év randizás után is ilyen lenne.
2014. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!