Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Online ügyvédet keresek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Online ügyvédet keresek? Feltennék néhány kérdést. De ide is.

Figyelt kérdés
A feleségem teljesen kiakar semmizni. Kéri a gyerektartást hitelfelét. A gyerektartást fízetem lelkiismerezesen a hitel felét most kezdem mert munkahelyet kellett váltanom ahoz hogy bírjam. 22 milliós értékü a ház ő benne lakik én mikor hol aki éppen befogad. Eladni nemakarja meg őszintén kivesz már a mai világban házat. Neki a jővedelme 500 ezren felül van ez persze nem hivatalos. Én meg szinte már hajléktalan vagyok. Miért van ez hogy a férfiakat senki nem védi???? Mit tehetnék????? Csak egy kis otthont szeretnék ahova hazamehetek.
2014. márc. 16. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert hagyják magukat átverni. Ha a te lakásrészedet is használja akkor kérhetsz lakáshasználati díjat, vagy visszaköltözhetsz, vagy kérheted a lakás kényszer értékesítését. Ne online ügyvédet keres hanem önkormányzaton minden városba van ingyenes jogi lépés ott érdeklődj.

Feleséged ellen meg kérhetsz vagyonosodási vizsgálatot ah nem akarna fizetni.

2

2014. márc. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Józsi21 válasza:
Tőlük kérdezhetsz: [link]
2014. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha a házban van tulajdonrészed és a feleségednek nincs haszonélvezete rajta, akkor teljes lelki nyugalommal költözz vissza, nem kell csövezned. ha ki akar tenni, akkor kérhetsz rendőri segítséget, hiszen a ház a tiéd is, jogod van benne élni, tartózkodni.


gyerektartást fizess, mert az a gyerekednek jár, és mert azt nagyon komolyan behajtják.


a hitellel kapcsolatban keresd meg a bankot, sajnos ebben nem vagyok túl tájékozott, de megpróbálnám azt, hogy oké, legyen 100%ban a feleségemé a kecó, de akkor a hitelt is 100%ban fizesse.

2014. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!