Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Svédországban élő elvált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Svédországban élő elvált, lassan nyugdíjas férfi, feleségül kért! -nem akar ide költözni Mo-ra. (fél a rossz eü. Ellátástól) Mi az előnyöm? Hátrányom, kötelességem, ha elvesz és nekem kell kint élnem? Vagy elég, ha együtt élünk?

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 13:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

Svedorszagban eleg nagy divat a feleseg-importalas, bar foleg azsiabol...

az elonyod az lenne, hogy nem lennenek anyagi gondjaid, a hatrany, pedig, hogy egy olyan ferfivel kellene elned, akit nem feltetlen szeretsz (errol nem irtal...)

tovabba iszonyatos orvoshiany van es minden nagyon draga (pl egy fogaszati ellenorzes 20 ezernel kezdodik), ez mondjuk nem hiszem, hogy problema lenne a ferfinek, mert ehhez van szokva

Fel eve elek svedorszagban, es arra kellett rajonnom, hogy itt sincs sajtbol a hold...mellesleg a sved divat kifejezetten borzalmas :)

2014. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Az eü ellátás egy katasztrófa itt Svédországban! Igaz, az eü épületek szebbek és mindenki nagyon kedves. Én pl leestem a lépcsőről, kiment a bokám, nővérek ránézésre megállapította, hogy nem tört el. Kaptam rá fáslit és kölcsön egy pár mankót. Nagyon kedvesek voltak, de a röntgennek jobban örültem volna :)

Nem kötelező összeházasodnotok. Létezik aregisztrált élettársi viszony "sambo". Eü ellátásra munka nélkül is jogosult vagy, ha beregisztrálsz az itteni rendszerbe. ja jut eszembe, hogy kell svéd személyi szám, amit úgy tudom mostanában, munkavszerződés nélkül, nem olyan könnyű szerezni. Ha feleségül vesz talán egyszerübb.

2014. márc. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönet a válaszokért.Próbáltam röviden leírni érzelem mentesen a tényeket.Nem gazdag és nem akarnám,hogy eltartson,talpra esett vagyok és a jég hátán is(amcsiban is megéltem a saját keresetemből) megélek,nem szeretem,ha ki vagyok szolgáltatva.A svédem,magyar anyanyelvű és nagyon ritka példánya a 65 éves korosztályának.Apja olasz,mama magyar nyelvű.Vidám ,kedves és tulajdonképpen társkeresésben vagyok és neten ismertem meg. Skypolunk sokat és vidámkodunk. Azt szeretném,ha Ö jönne haza,de nem akar.Azért nagyon jól esett a féltés,köszönöm,de a neten is vannak hamukamuk és értelmesek is.Jó a tudományos szűrőm.Megnyugtatásul írom,hogy a döntés megszületett bennem : Ő jön haza. (néha kimegyek vele,ha akarja,de neki ott nincs családja,nekem van és ŐK a fontosabbak számomra. Puszi mindenkinek )))Dns.Ildikó
2014. márc. 18. 11:03
 14/20 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon tetszett a közösség válasza: többet ért számomra, mint a legjobb barátnő válasza. Racionálisan sok oldalúan megkaptam a kérdéseket,ahogy egy pszichológustól( a jó pszichológus,soha nem ad tanácsot,csak a kérdéseket teszi fel,amire Önmagamnak kell válaszolni) És mennyire egyszerűen kipipáltam az egész dilemmámat. Máskor is jövök ide a válaszokért. Ingyen van és sokrétű és azt érzem,hogy a legőszintébb,hisz nem fertőzi meg a kapzsiság és irigység sem. Fogadja minden válaszadóm ismeretlenül is a hálámat,szeretetbe csomagolva.Szép napotok legyen.D.I.
2014. márc. 18. 11:15
 15/20 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, Kérdező! Köszönjük a kedves visszajelzést és örülünk, h segíthettünk a döntésedben! Szép estét Neked is:-)
2014. márc. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%
Ez tök aranyos és még milyen kedves visszajelzés :) Én jó pár éve feljárok erre az oldalra de még ilyen szép visszajelzést nem olvastam :) Szép estét!
2014. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy :)
2014. márc. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom már rég nem aktuális a kérdés. De csak azért felregisztráltam hogy ide írjam ,de aranyos volt a kérdező,meg a válaszolók is tényleg független értelmes válaszokat adtak. Szebbé tettétek a napomat :) Több ilyen válaszolót és kérdezőt. Köszönöm :)
2015. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Mizujs veletek azóta?

Szerintem a svéd nyelv nem olyan bonyolult,pláne egy anglisztika szak után,meg ha érdekli is az embert.Egy alkalmazáson kezdtem el a telenofomról és nem nehezebb elkezdeni,mint az angolt,sőt,sok a közös szavuk,meg azért van valamennyi szókincsem is.

2015. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

biztos vagyok benne hogy jol jartal..

egy sved-magyar vagyok.

2016. márc. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!